Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İşte Benim Stilim 8.Bölümde Kimler Tarz Oldu?

İşte Benim Stilim 8.Bölümde Kimler Tarz Oldu?

İşte Benim Stilim’in 2.hafta 2.bölümü dün yayınlandı. Dünün tarz olan 5 yarışmacısı ise 2 puanlarını alarak haftanın finaline rakipleri bir adım önde oldular. Peki 29 Kasım Salı gününün tarz alan yarışmacıları neler giydiler? Hangi kombinlerle beğenildiler?

1.Tuğba Çiğdem

Özellikle güzelliğiyle juriyi büyüleyen Tuğba Çiğdem, dünkü bölümde sadece kıyafetiyle değil Melek’le birlikte gerçekleştirdiği dansıyla da dünün ilgi odaklarından oldu.

2.Duygu Çevik

Duygu Çevik ise kazak elbisesiyle jürinin beğenisini topladı. Hardal rengi kazağı çok beğenilen Duygu Çevik salı gününün tarzlarından biri oldu. Duygu Çevik’in kendisinin keserek oluşturduğu çoraplar ise Ivana Sert tarafından beğenilirken Kemal Doğulu tarafından beğenilmedi.

3.Dilara Kayalı


Dilara Kayalı ise özellikle eteğinin rengi ve modeliyle beğeni topladı. Üstüne giydiği bluz eleştirilen Dilara’nın çantası da kıyafetine uygun bulunmadı. Daha önceki günlerine göre başarılı bulunan Dilara’nın çok beğenilen eteğini Beşiktaş cumartesi pazarından sadece 3 TL’ye alındığını da kendisine böyle bir etekle tarz oluşturmak isteyenlere söyleyelim!

4.Yağmur Gürgen

Yağmur Gürgen’de salı gününün tarz alan yarışmacılarından oldu. Gürgen’in çantası jüri üyeleri tarafından beğenilmediği için değiştirildi.

5.Aylin-Selin Ençok

İşte Benim Stilim’in ikinci ikiz yarışmacıları olan Aylin ve Selin Ençok’ta salı gününün tarz alan yarışmacılarından oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.