Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İşte Benim Stilimde 4.Hafta Kim Elendi? – 18 Aralık Pazar

İşte Benim Stilimde 4.Hafta Kim Elendi? – 18 Aralık Pazar

İşte Benim Stilim dün akşam “Kostüm Partisi” konseptiyle ekrana geldi. Eğlenceli anlara konuk olduğumuz gecede kıyasıya bir rekabet yaşandı.

istebenim

Kostüm Partisi konseptinde eleme öncesi 10.000 TL’lik ödülün sahibi açıklandı. Jürinin verdiği puanlarla 4 jüri üyesinden de tam puan alan Aleyna Eroğlu ve Melek Özçağan birlikte birinciliği paylaştı. Kazananı belirlemek için ise hafta içinde kazanılan 2 puanlar eklendi.

istebenim4-hafta

Hafta içinde kazanılan puanlar eklendikten sonra her gün tarz olarak 2 puan alan Aleyna Eroğlu, 50 puanla birinciliği kazandı ve 10.000 TL’lik ödül Aleyna Eroğlu’nun oldu.

Aleyna Eroğlu, Alice Harikalar Diyarı filminde Jonny Deep’in canlandırdığı Çılgın Şapkacı Tarrant Hightopp’un kostümünü giyerek birinciliğini aldı.

ekran-alintisi-jpg1

Daha sonra ise en düşük puanı alan yarışmacılar içerisinde elenen belirlendi. Bahar Candan eleme potasından arkadaşları sayesinde kurtuldu. Jurinin karşısına gelen Tuğba, Esin ve Niran arasında ise juri Tuğba’nın elenmesine karar verdi.

Tuğba Çiğdem’in yerine ise Çağla Sarıoğlu dahil oldu. Çağla Sarıoğlu’na ise aslında çok yabancı değiliz.Daha önce Bana Sevmeyi Anlat, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Kiraz Mevsimi gibi dizilerde rol alan Çağla Sarıoğlu, Aşk Laftan Anlamaz’da da küçük bir rol almış.

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.