Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

İstese de Olmuyor! Sen Çal Kapımı Dizisinin Eda’sı Hande Erçel En Büyük Darbeyi “Meşhur” Dansı Yüzünden Aldı

15.04.2021
İstese de Olmuyor! Sen Çal Kapımı Dizisinin Eda’sı Hande Erçel En Büyük Darbeyi “Meşhur” Dansı Yüzünden Aldı

Ünlü oyuncu Hande Erçel, sosyal medyanın göz bebeği olsa da eleştirilerden kurtulamıyor. Oyunculuğu yüzünden aldığı eleştirilere bir de dansı eklenmiş!

Hande Erçel

Hande Erçel, kariyerinde az zamanda kısa yol alan oyunculardan biri. Birkaç yıl önce en büyük hayali olan oyunculuk için İstanbul’un yolunu tuttuğunda bu kadarını bekliyor muydu acaba? 2013’te “Tatar Ramazan”, “Çalıkuşu” gibi dizilerde figürandan hallice roller oynadıktan sonra, 2015’in en sevilen dizilerinden “Güneşin Kızları”nın başrolüne seçildi. Rol arkadaşları Burcu Özberk, Berk Atan ve Tolga Sarıtaş gibi o da önüne geçilemeyecek şekilde yükseldi.

Ancak şansı daha çok sosyal medya ve reklam tarafından açıldı. Oyuncular arasında rakipsiz olduğu tek konu varsa o da Instagram’daki takipçi sayısıydı! Bu yüzden, üzerine resmen proje yağdı. Ancak aynı sezon içinde iki dizisinin de bitmesi gibi talihsizlikler yaşadı. Ünlü oyuncu, “Güneşin Kızları”nda sürdüğü saltanattan sonra ağır eleştirilere uğramaya başlamıştı. Bu talihsizlik tek başına Hande Erçel’le ilgili değildi elbette. Ama çoğu kişi Hande Erçel’in oyunculuğunu vasat buluyor ve neden yapımcıların ona sürekli şans verdiğini anlayamıyordu. Yetmezmiş gibi, fiziğine de eleştiriler yağıyordu. Neden hedef tahtası haline geldiğini anlayan beri gelsin!

En Ağır Eleştiriler Dansına Yapıldı

Hande Erçel

Hande Erçel, oyunculuğuyla ilgili eleştirilerden sonra kısa bir süreliğine de olsa setlere ara verdi. O arada da firmaların yüzünü güldürdüğü bir başka alana yöneldi, reklam filmleri! 2017’de meşhur bir kozmetik markasının tanıtım yüzü olsa da, eleştiriler burada da peşini bırakmadı. Çünkü lansman gecesi için “olağanüstü” bir show hazırlamaya çalıştılar!

Hayranları “Muhteşem bir dans gösterisi” diyerek onu korumaya çalışsa da, bu show daha çok “Hande Erçel’in itibar suikasti” gibi duruyor! Dansta da pek yetenekli olmadığı anlaşılan Hande Erçel, bir de buradan darbe yedi. Ama bu dans için özel dersler aldığını söyleyip, sadece pozitif yorumları dikkate aldı. Bunun sonu da meşhur ayak fotoğrafı oldu.

Hande Erçel instagram

Bazen istesek de olmuyor! Hande Erçel aksine inanmak istese de, dansı bunun bir kanıtı. Neyse ki, artık ünlü oyuncunun da ayakları yere daha sağlam basıyor. Altından kalkamadığı işlerle değil sosyal medyayı sallayan “Sen Çal Kapımı” dizisindeki başarılı performansıyla konuşuluyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.