Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kadınların Onu Tavlamasını Seviyor! Masumiyet’in İlker’i Serkay Tütüncü de Hülya Avşar Gibi Sapyoseksüel

12.04.2021
Kadınların Onu Tavlamasını Seviyor! Masumiyet’in İlker’i Serkay Tütüncü de Hülya Avşar Gibi Sapyoseksüel

Popüler dizi “Masumiyet”in yıldızı Serkay Tütüncü, meğer yazmaya da çok meraklıymış. Hatta birkaç yıl sonra kitabını raflarda görebileceğimizi söylüyor!

Masumiyet afişi

Son dönemin en çok ses getiren dizilerinden biri de FOX’ta yayınlanan “Masumiyet” oldu. Geçen yazdan beri heyecanla beklenen dizi, başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’u buluşturdu. Ama özellikle genç kadronun performansı sayesinde, haftanın en zor gününde tutunmayı başardı! “Sadakatsiz” ve “Kuruluş Osman” dizilerine rakip olan “Masumiyet”, Türkiye’nin en can yakan sorunlarından kadına karşı şiddeti ele alıyor. Buna seyircinin çok sevdiği polisiye ve aşk üçgenleri de eklenince, dizi sık sık adından söz ettiriyor.

“Survivor”dan Milli Şerefsizler Listesine!

Dizinin genç kadrosunda yer alan İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın, bu dizi sayesinde çok dikkat çekti. Özellikle İlker karakterini oynayan Serkay Tütüncü, başarılı performansı sayesinde “Milli Şerefsizler” listesine eklendi! İki kadını birden idare eden ve sevgilisine şiddet uygulayan İlker’den nefret ediliyor!

Serkay Tütüncü

2016’da “Survivor”a katılan Serkay Tütüncü çok dikkat çekmişti. Yarışmadan sonra rotayı oyunculuğa kırdı ve pek çok dizide oynadı. Ona rağmen hala “Survivor Serkay” olarak anılıyordu. “Masumiyet”, kötü bir karakterle de olsa, onun kendisini bir oyuncu olarak ispat etmesini sağladı. Her şerde bir hayır vardır!

Hovarda Serkay Tütüncü!

Serkay Tütüncü

“Milli Şerefsizler” listesine girmesine rağmen, bazı kadınlar İlker karakterine bayılıyor. Ama çoğu kişinin radarında Serkay Tütüncü var. Düzgün fiziği ve yakışıklılığı sayesinde kadınların dikkatini çeken Serkay Tütüncü, aşk hayatında biraz hovarda gibi duruyor! Aşkın geçici olduğunu düşünen Serkay Tütüncü, kendisinin sevgili halini değil, arkadaş halini tercih edeceğini söylüyor.

Gerçi, bugüne kadar güven konusunda hiç sorun yaşamamış ya da yaşatmamış. Güven sorunun esamesi okunduğu anda tüm ilişkisini kesiyormuş!

Tavlanmak Daha Güzelmiş

Serkay Tütüncü

İlişkilerde tavlayan taraf mısınız tavlanan taraf mı?” sorusuna ise cevabı net! Bu her zaman başına gelmese de, “Tavlanmayı, bir kadının beni etkisi altına almasını seviyorum galiba” diyor. Zaten onu en çok cezbeden de zekaymış. “Eskiden ‘Küçük bir burnu olsun, saçları şöyle olsun’ diyebilirdim. Artık bunların hiçbir öneminin olmadığını düşünüyorum. Çok güzel kadınlar görüyor, tanıyorsunuz ama beş dakika bile aynı ortamda duramayabiliyor, irrite olabiliyorsunuz” diyor.

Hülya Avşar

O yüzden, kendisini sapyoseksüel olarak niteliyor. Böylece, Hülya Avşar’ın ardından “Masumiyet” setindeki ikinci sapyoseksüel olmayı başarıyor! Malum, o da “Zeka büyük bir güçtür” diyerek sapyoseksüel olduğunu söylemişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.