Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kalbi Maldivler’de Kaldı! Gamze Erçel Kardeşi Hande Erçel’le Çıktığı Tatildeki Fotoğraflarıyla Görenleri Büyüledi

28.04.2021
Kalbi Maldivler’de Kaldı! Gamze Erçel Kardeşi Hande Erçel’le Çıktığı Tatildeki Fotoğraflarıyla Görenleri Büyüledi

Sosyal medya fenomeni Gamze Erçel, kardeşi Hande Erçel’le çıktığı Maldivler tatilinden döndü ama etkisi hala üzerinde. Tam kapanmaya geçmeye hala hazır olmadığını havalı bir pozla duyurdu!

Gamze Erçel Hande Erçel

Gamze Erçel, ünlü oyuncu Hande Erçel’in ablası olarak tanınıyordu. Malum, Hande Erçel Instagram’da en çok takip edilen Türk oyuncu. Ama ablası o mecralarda Hande Erçel’den de iyi! Oyunculuğa beraber başlayan abla-kardeş, daha sonra farklı sulara yelken açtı. Hande Erçel oyunculukta yükselirken, Gamze Erçel de reklamcı eşi Caner Yıldırım’ın da etkisiyle Instagram’ın yükselen yıldızlarından oldu. Artık oyuncu değil, sosyal medya fenomeni ve influencer olan Gamze Erçel, insanları etkilemek konusunda gerçekten de çok başarılı!

Maldivler Pozları Yine Yaktı Geçti

Malum, Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşklarını ilan ettikleri Maldivler tatilinde yalnız değillerdi. Gamze Erçel, eşi Caner Yıldırım ve dünyalar tatlısı Aylin Mavi de onlara eşlik etti. Bol bol otelin reklamını yapan Gamze Erçel, pandemi stresini attığı anları takipçileriyle paylaştı. Köpek balıklarıyla bile yüzdü!

Çok beğenilen reels sonrası pozlar gelmeye devam etti tabii ki!

Ama bunlar da Gamze Erçel’i kesmedi. Türkiye’de Maldivler’i yaşamaya devam ediyor!

“Profil bir süre daha Maldivler’de kalabilir mi?”

Gamze Erçel, hepimiz gibi tam kapanmaya geçişin sancılarını yaşıyor. Ama parası bol olanın derdi de başka oluyor! “Tam kapamaya giriş yaptığımıza göre benim profil bir süre daha Maldivler’de kalabilir mi? Ne diyorsunuz 😁” diye soran Gamze Erçel’in pozları kısa sürede 300 bine yakın beğeni aldı.

Gamze Erçel’in Instagram profiliyle ilgili bir kısıtlama var mı, araştırmak gerek! Şaka bir yana, bu gidişle görebileceğimiz tek eğlence zaten ünlü isimlerin tatil fotoğrafları olacak. Bol bol paylaşmaya devam!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.