Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kalbimdeki Deniz 24. Bölüm Fragmanı – 8 Nisan Cumartesi

Kalbimdeki Deniz 24. Bölüm Fragmanı – 8 Nisan Cumartesi

Kalbimdeki Deniz dizisi nefes kesici 23. bölümü ile ekranlara geldi. Bu etkileyici bölüm sonrasında dizinin takipçileri yeni bölümü büyük bir heyecan içinde beklemeye başladılar. Yeni bölüm öncesi 24. bölüm fragmanı da hiç vakit kaybetmeden yayınlandı. Dizinin bir önceki bölümünde Mirat’ın kaza yapması bir hayli büyük yankı uyandırmıştı. Kalbimdeki Deniz dizisinin yayınlanan 24. bölüm fragmanında Mirat’ın durumu ile ilgili önemli tüyolar yer alıyor.

Dizinin yeni bölümünde Artun’un planı yüzünden ölüm ile burun buruna gelen Mirat neyse ki sağ kurtuluyor. Üstelik Mirat’ın yaptığı bu kaza sayesinde Deniz ile Mirat arasındaki bağ da güçleniyor. Özellikle Hülya her hamlesinde Deniz ve Mirat’ın birbirine daha çok bağlanmasından çok şikayetçi oluyor.

Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölümü olan 24. bölümü 8 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00 Fox Tv ekranlarında izleyiciler ile buluşacak!

Kalbimdeki Deniz 23. Bölümde Neler Oldu?

Artun Mirat’a karşı Deniz’e olan duygularını net bir şekilde söyleyince Mirat bu durumdan çok rahatsız olmuştu. Hülya ise Nejat’tan aldığı haber yüzünden paniklemiş bir vaziyette istemeyerek Suriyeli bir kıza çarpmıştı. Artun ise hem Deniz’i kazanmak hem de Mirat’ı ortadan kaldırmak için Hülya’yı da kullanarak bir plan devreye sokmuştu. Bu plan sonucunda Mirat ölüm ile burun buruna gelmişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.