Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kalbimdeki Deniz 30. Bölüm Fragmanı – 20 Mayıs Cumartesi

Kalbimdeki Deniz 30. Bölüm Fragmanı – 20 Mayıs Cumartesi

Bir Kalbimdeki Deniz akşamının daha sonuna geldik. Temponun her hafta daha da yükseldiği Fox TV’nin sevilen dizisinde taşlar bir kez daha oynadı. Kalbimdeki Deniz’in 30.bölüm fragmanı yayınlandı. Artun’un teklifine Deniz’in cevabı ne olacak? Mirat Bu durum karşısında nasıl bir tavır takınacak? Artun’un intikam oklarından kendini koruyabilecek mi? Diyar, yerini öğrenen abisinin hışmından kurtulabilecek mi? Bu sorular, Kalbimdeki Deniz dizisinin 20 Mayıs cumartesi akşamı yayınlanacak olan 30. bölümde cevaplarını bulacak mı? Bekleyelim, görelim.

Kalbimdeki Deniz 29. Bölümde Neler Oldu?

Mirat, Deniz’in Artun’un doğum günü partisine katılmasına ve bunu kendisine haber vermeden yapmasına çok içerlemiştir. Deniz ise Raşel’le Mirat arasında yeniden alevlendiğini düşündüğü ilişkiden tedirgindir. Figen’in intihar girişimini fark eden Fikriye’nin çığlıklarıyla konuşmaları yarım kalır. Figen kurtulur ama babasından korkusundan, neden canına kıymak istediğini kimseye söyleyemez. İşler iyice karışmasın diye Ferhat’la her şeye rağmen evlenmeyi göze almıştır.

Ece ve Mustafa, kendilerine arkadan çarpan arabayı kullananın Zahide’nin oğlu olduğunu öğrendiklerinde yaşadıkları şaşkınlık, çocuğun babasının kendilerine para teklif etmesiyle daha da artar. İki oğlunun bu şekilde karşı karşıya gelmesiyle sarsılan Zahide, Erdinç’i terk edemediği için de kendini kapana kısılmış hissetmektedir. Mustafa, annesinin nasıl olup da babasını bırakıp böyle bir adamla evlenmiş olduğuna bir türlü anlam veremez.

Artun’un, Deniz’e olan tutkusu tüm şiddetiyle devam etmektedir. O’nu elde etmek için hem Hülya’yı hem de Raşel’i planlarına ortak etmekten de geri durmaz. Mirat, parçaları birleştirdikçe Raşel’in aniden ortaya çıkması ve Deniz’in kendisine soğuk davranmasının sebebinin Artun olduğundan iyice emin olur.

Kalbimdeki Deniz 30. Bölüm 20 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20:00’da Fox’ta!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.