Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kalbimdeki Deniz 31. Bölüm Fragmanı – 27 Mayıs Cumartesi

Kalbimdeki Deniz 31. Bölüm Fragmanı – 27 Mayıs Cumartesi

Fox TV’nin uzun soluklu dizileri arasında yerini alan Kalbimdeki Deniz’in 30. Bölümünün ardından, 27 Mayıs Cumartesi akşamı izleyeceğimiz 31. Bölüm fragmanı da yayınlandı. Babasını aniden karşısında gören Diyar ne yapacağını şaşırıyor. Diyar babası ve abilerinin gazabından kurtulabilecek mi? Deniz’i Mirat’a kaptıran Artun bunu kolay kolay hazmedecek gibi görünmüyor. Peki Artun’un son hamlesi ne olacak?

Kalbimdeki Deniz 30. Bölümde Neler Oldu?

Diyar’ın abilerinin Mirat’la Deniz’in sözde evliliklerini kutlamak için eve gelmeleri herkese büyük korku yaşatır. Böylece Diyar’ın durumunu Ece de öğrenmiştir.  Öte yandan modellik yaptığını Mustafa’dan gizleyen Ece, geç kaldığı o akşam annesine de Mustafa’yla birlikte olduğu yalanını söylemiştir.

Deniz Hülya’nın Mirat’la ilgilendiğini anlamıştır. Artun ise, Deniz tarafından reddedilmenin acısıyla yeni planlar yapmaya başlamıştır bile. Deniz ve Mirat aralarındaki anlaşmazlıkları çözmüşlerdir ama Artun’un Mirat için hazırladığı tuzaktan habersizdirler.

Hülya’nın, yaptıklarının ortaya çıkmasından kurtulma çabaları ise devam eder. Deniz’in ağzından yazdığı mektupta Alihan’a biriyle beraber olduğunu ve O’nu bir daha aramamasını söyler. Bunun üzerine Alihan cezaevinden çıkınca Şebnem’le evlenmeye karar verir.

Annesinden Figen’in vücudundaki morlukları öğrenen Ece gerçeklerin ortaya çıkmasını ve Ferhat’ın tutuklanmasını sağlar. Tam da nikah sırasında gerçekleşen bu olayla birlikte Figen hissettiklerini babasının yüzüne karşı söyleme fırsatı bulur.

Kalbimdeki Deniz 31. Bölüm 27 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20:00’da Fox TV’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.