Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kalbimdeki Deniz 32. Bölüm Fragmanı – 3 Haziran Cumartesi

Kalbimdeki Deniz 32. Bölüm Fragmanı – 3 Haziran Cumartesi

Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Kalbimdeki Deniz, bu hafta da sevenlerini ekran başına topladı. Dizinin bu haftaki 31. Bölümü ardından yayınlanan fragman ise, gelecek bölümde de heyecanın süreceğini gösteriyor. Raşel yeniden sahnede! Hülya ise köşeye sıkıştıkça gözünü daha da karartıyor. Mirat ve Deniz’in önündeki engeller, tam kalktı derken katlanarak çoğalıyor sanki. Kalbimdeki Deniz 32. Bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz 31. Bölümde Neler Oldu?

Artun’un, Hülya’yı da dahil ettiği planı işe yarar ve Mirat attan düşerek sakatlanır. Neyse ki sakatlığı kalıcı değildir. Bu durum Artun’u yeterince memnun etmez. O’na başkaldırmaya çalışan Hülya ise, Mirat’ın düşmesine sebep olan çukuru kazarken çekilen görüntüleri karşısında, Artun’a boyun eğmek zorunda kalır.

Mustafa, Ece’nin kendisine yalan söylemesinden son derece rahatsız olmuştur. Bıraktım dediği halde mankenliğe devam ettiğini öğrendiğinde, eski sevgilisiyle ilgili de yalan söylemiş olabileceğini düşünmeden edemez.

Figen, nikah masasında Ferhat’la evlenmekten son anda kurtulmuş ve babasıyla arası düzelmiştir. Fikriye ise, bütün bu olanlardan sonra kızına sahip çıkan kocasına artık daha sıcak yaklaşmaktadır.

Bu sırada Cemile , Avustralya’dan gelerek evlenmesine karşı çıkan ve Mehmet’i annesinin evine göz dikmekle itham eden oğluyla kavga eder. Her şeye rağmen Mehmet’le evlenmeye kararlıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.