Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kalbimdeki Deniz Mirat’ın Eski Sevgilisi Raşel Kimdir?

Kalbimdeki Deniz Mirat’ın Eski Sevgilisi Raşel Kimdir?

Fox Tv ekranlarında Cumartesi geceleri büyük bir ilgiyle izlenen Kalbimdeki Deniz dizisine Mirat’ın eski sevgilisi Raşel rolü ile yeni bir oyuncu daha katıldı. Bu oyuncunun diziye katılması ile beraber dizide yeni bir heyecan da ortaya atılmış oldu. Dizide işler bir hayli karışacak.

Oyuncu kadrosunda Özge Özberk, Kutsi, Devin Özgür Çınar, Yeşim Bozoğlu, Hakan Eratik, Hazal Adıyaman ve Sabahat Kumaş gibi sevilen oyuncuların olduğu Kalbimdeki Deniz dizisine Simge Selçuk da dahil oldu.

Raşel karakterini canlandıran Simge Selçuk’un da diziye katılması ile dizi çok daha fazla heyecanlı bir hal almaya başladı. Raşel karakteri Mirat’ın zayıf noktası olan Raşel’i bulup ona kancayı takmayı ile oldukça büyük bir öneme sahip oldu. Çünkü bunu gördüğünde Mirat’ın davranışları bir hayli değişmişti. Tabii bu Deniz’i de oldukça etkilemişti.

Simge Selçuk – Raşel

1975 Ankara doğumlu olan Simge Selçuk, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları bölümünden mezun. Simge Selçuk şuan 42 yaşında. İlk olarak ekranlara Ferhunde Hanım dizisi ile gelen Simge Selçuk sonrasında Güzel Köylü, Avrupa Avrupa, Küçük Kadınlar ve Aliye gibi önemli dizilerde rol aldı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.