Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kalp Atışı Yeni Tanıtım Yayınlandı!

Kalp Atışı Yeni Tanıtım Yayınlandı!

Başrollerinde Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın yer aldığı ve yakın zamanda ekranlara gösterime girecek olan Kalp Atışı dizisinin yeni tanıtımı yayınlandı. Dizinin yapımcılığı ise MF Yapım üstleniyor ve dizi Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Daha önce yayınlanmış olan teaserın milyon izlenime ulaşmasıyla bu tanıtımın da büyük ilgi uyandıracağı görülüyor. Kalp Atışı dizisinde doktor Eylül’ün öğrencilik yıllarından Ali Asaf’a kadar uzanan yaşadıkları anlatılıyor.

Ali Asaf ve Eylül’ün Hikâyesi

Dünya çok kötü bir yer olsa da, iyilerin her zaman kazanabileceğini kesinleştiren birileri vardır. Belki de bu kaderin size sunduğu adil olmayan tek şanstır. Daha 18 yaşında olan lise öğrencisi Eylül’ün kaderini değiştirecek olan o kişi de Ali Asaf Denizoğlu’dur. Hikâye Ege’de bir kasabada geçiyor. Eylül’ün ve Asaf yolları birleşmişken ayrılır ve yıllar sonra tekrardan karşılaşırlar ve karşılaşmaları İstanbul’daki en iyi hastanelerden birisinde olur.

Kalp Atışı, hayata yenik olarak başlamış olan fakat vazgeçmeyen bir genç kızın cerrah olarak yaşadığı yaşamı anlatıyor. Aynı zamanda ona bu cesareti veren de Ali Asaf’tır.

Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın başrol olarak yer aldığı dizide Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Başar Doğusoy, Barış Aytaç, Devrim Atmaca, Hasan Şahintürk, Metin Coşkun, Selahattin Paşalı, Ceylan Ceylan, Burcu Türünz, Erdem Kaynarca ve Vedat Erincin gibi çok değerli oyuncular da var. Doctors isimli bir Kore dizisinden uyarlanan dizinin yönetmen koltuğunda ise Yusuf Pirhasan oturuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.