Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kanal D’den Yeni Dönem Dizisi : Fatih

12.05.2017
Kanal D’den Yeni Dönem Dizisi : Fatih

Kanal D’de yepyeni ve çok ses getirecek bir dönem dizisi başlıyor. O3 Medya tarafından Kanal D için hazırlanan bu yeni dizinin ismi Fatih. İsminden de anlaşılacağı gibi dizide Fatih Sultan Mehmet’in hayatı anlatılacak.

Fatih dizisinin başrol oyuncusu ve yönetmeni de belli oldu. Dizinin başrolünde Fatih Sultan Mehmet’i canlandıracak kişi ünlü, başarılı, sevilen ve yakışıklı oyuncu, Ezel, Karadayı, Deli Yürek projelerindeki performansıyla büyük bir beğeni kazanmış olan Kenan İmirzalıoğlu olacak.

Fatih dizisinin yönetmen koltuğunda ise Güneşi Beklerken, Paramparça ve Şeref Meselesi gibi son dönemlerin en popüler dizilerinin de yönetmenliğini yapmış olan Altan Dönmez olacak.

Fatih Sultan Mehmet Osmanlı tarihindeki en önemli padişahlardan bir tanesi olmuştu. Böyle bir padişah ile ilgili bir dönem dizisi yapılıyor olması dizinin haberleri gelmeye başladığından beri herkesi fazlasıyla heyecanlandırmaya başladı. Bu yüzden hem dönem dizisi sevenler hem de Kenan İmirzalıoğlu’nun takipçileri şimdiden Fatih dizisinin Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacağı günü büyük bir merak ile beklemeye başladılar. Umarım dizi fazla vakit kaybetmeden yayınlanmaya başlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.