Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kanatsız Kuşlar Dizisi Oyuncuları

Kanatsız Kuşlar Dizisi Oyuncuları

Koliba Film’in bünyesi altında yayınlanacak olan Kanatsız Kuşlar dizisi çok yakında ATV ekranlarında olacak. İddialı oyuncu kadrosu ile gündeme gelen dizinin kadrosunda ise Ümit Kantarcılar, Seda Türkmen, Melis Tüzüngüç ve Ahmet Varlı gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmeni ise Kemal Uzun.

Kanatsız Kuşlar Konusu

Kanatsız Kuşlar’da hayatla savaş içerisinde olan dört kardeş ve çocukları için her şeyi yapabilecek olan bir annenin yaşamı konu alınıyor. İyiliğin karşısına kötülüğün çıkacağı ve kötülükten de umudun doğabileceğini anlatan dizi, küçücük bir mutluluk için çırpınan kanatların hikâyesini ele alıyor.

Kanatsız Kuşlar Oyuncuları

Ümit Kantarcılar

10 Ekim 1987’de Antalya’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Maltepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerine 2006 senesinde İki Aile dizisi ile başlamıştır. Daha sonrasında ise Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, Pis Yedili, Şehrin Melekleri ve Kaçın Kurası gibi yapımlarda da rol almıştır. Kanatsız Kuşlar dizisinde Onur karakterini canlandıracaktır.

Seda Türkmen

1 Ocak 1986’da İzmir’de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerine 2010 yılında başlamıştır ve Papatyam, Annem Uyurken, Fatih Harbiye, Mutlu Ol Yeter ve Hayatımın Aşkı gibi yapımlarda rol almıştır.

Melis Tüzüngüç

4 Ekim 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk kariyerine Gökhan Özen’in Yıldız Masalı dizisi ile başlamıştır. Daha sonra da Harem dizisi ile izleyici tarafından sevilmiştir. Ayrıca Baba Candır dizisinde de 3 sezon rol almıştır. Kanatsız Kuşlar dizisinde Zeynep karakterini canlandıracaktır.

Ahmet Varlı

25 Mart 1984’te Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuğa ilk adımını Doktorlar dizisi ile yapmıştır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile de akıllara kazınmıştır. Daha sonra ise Yılanların Öcü, Muhteşem Yüzyıl: Kösem yapımlarında da rol almıştır. Kanatsız Kuşlar dizisinde Ahmet karakterini canlandıracaktır.

Servet Pandur

27 Mart 1970’de Bergama’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Unutma Beni dizisinde 8 sezon boyunca boy göstermiştir. Daha sonra da Fatmagül’ün Suçu Ne?, Yılanların Öcü ve İçimdeki Fırtına gibi yapımlarda da yer almıştır.

Fatih Al

12 Eylül 1976’da Ankara’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. 2006 senesinde Sihirli Annem dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Muhteşem Yüzyıl ile de tanınmıştır. En son olarak ise Not Defteri dizisinde yer almıştır.

Yusuf Baymaz

5 Kasım 1989’da Adana Seyhan’da dünyaya gelmiştir. Fatih Harbiye dizisindeki rolü ile de tanınmıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.