Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kanatsız Kuşlar Dizisinin 2. Tanıtımı Yayınlandı!

Kanatsız Kuşlar Dizisinin 2. Tanıtımı Yayınlandı!

ATV’nin yeni sezon dizilerinden olan Kanatsız Kuşlar dizisi ilgi çekmeye devam ediyor. Dizinin ikinci tanıtımı da sonunda yayınlandı. Sosyal medya üzerinde tıklanma rekorları kıran tanıtım büyük ilgi gördü. İlk tanıtımı yayınlandığında da büyük bir ilgi ile karşılanmıştı ve tıklanma rekorları kırmıştı. Yeni tanıtım da dizinin nasıl olacağı ile ilgili bilgiler veriyor.

Kanatsız Kuşlar dizisinin yönetmen koltuğunda Kemal Uzun oturuyor ve yapımcılığını da Koliba Film-Ata Türkoğlu üstleniyor. Dizinin başrollerinde ise Ümit İbrahim Kantarcılar, Melis Tüzüngüç, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Seda Türkmen, Fatij Al ve Servet Pandur gibi birbirinden yetenekli isimler yer alıyor. Çekimlerinin bir kısmı tamamlanan dizide oyuncular birbirlerine alışmış gibi.
Dizinin konusu hayatta kalabilmek için mücadele veren 4 kardeşin yaşadıkları ve çocuklarına bakabilmek için çeşitli fedakârlıklarda bulunan bir annenin öyküsü. Kötülüğün içinden umudun gelebileceği, iyilikten de kötülüğün doğabileceğini gösterecek olan Kanatsız Kuşlar dizisi, ufacık mutluluk için çırpınan yüreklerin hikâyelerini ekranlara getirecek. Büyük ilgiyle beklenen dizinin ilk bölümü ilerlediğimiz günlerde yayınlanacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.