Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda 44.Bölüm Fragmanı – 16 Kasım Çarşamba

Kara Sevda 44.Bölüm Fragmanı – 16 Kasım Çarşamba

Kara Sevda bu akşam 43.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Nihan, Ozan’ın ölümündeki sır perdesini Kemal’le birlikte araştırmak istiyordur. Ancak Kemal’in bu konuda ciddi endişeleri vardır. Emir’in harekete geçmesiyle Kemal’in bu endişelerde ne kadar haklı olduğu ortaya çıkar. Nihan ve Kemal, Emir’e yakalanma endişesi taşırlar. Emir, Kemal’den hesap sormak için Kemal’in tüm ailesini hedef alır.

Diğer yandan Nihan’ın Kemal için tuttuğu defter bir Soydere’nin eline geçer. Defter, Kemal ve Nihan arasındaki bağın kanıtı olduğu gibi Kemal’in ölüme yaşam arasındaki ince çizgisinin de kanıtı olacaktır. Nihan ise defterin yokluğunu kaybettiğinde büyük bir paniğe kapanır. Kemal ve Deniz için endişelenmeye başlar. Nihan ve Kemal, Ozan’ın cinayetiyle ilgili araştırmalarını sürdürür, somut bir delil elde etmeye çalışırlar. Cinayet araştırması Nihan’ı Zeynep’e kadar götürmüştür. Kemal ise bunu öğrendiğinde Nihan’ın arkasında bıraktığı büyük bir açığı fark eder.

Kara Sevda’nın 44.bölüm fragmanında ise Nihan ve Kemal’in özlediğimiz çekişmelerini yeniden izliyoruz. Kemal ve Nihan’ın boks çekişmesinde kazanan kim olacak?

Kara Sevda yeni bölümleriyle çarşamba akşamları Star Tv’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.