Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda 45.Bölüm Fragmanı – 23 Kasım Çarşamba

Kara Sevda 45.Bölüm Fragmanı – 23 Kasım Çarşamba

Kara Sevda 44.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler yaşandı? Ozan’ın ölümünün arkasındaki sır perdesini kaldırmak için iş birliği yapan Kemal ve Nihan Ozan’ın ölümünün bir cinayet olduğunu kesinleştirmiştir. Ancak kafalarını ise karıştıran bir soru vardır. Kemal ve Nihan’ın kolaylıkla ulaşabildiği bu bilgiler yetkili makamların nasıl gözünden kaçmıştır? Kemal, bu sorunun üzerine de gitmeye kararlıdır. Nihan ise bu sırada Müjgan’ın ortaya çıktığını öğrenir. Kemal ve Emir’in savaşı da gittikçe büyüyordur. Nihan, çok gizli bir araştırma sürdürürken Kemal’in Emir’le olan savaşının büyümesine çok kızar.

Emir ise kendi sorunlarıyla baş başa kalmıştır. Galip Kozcuoğlu’nun tutuklanması Kozcuoğlu Holding’ini de etkiler. Emir birçok sorunla aynı anda uğraşırken Kemal çok önemli bir bilgiyi ele geçirir. Kemal’in elindeki sır Nihan’ın annesi Müjgan’a dair bilmediği bir sırrı öğrenmesine neden olur.

Kemal ise Hakan’ı Ozan cinayetini araştırmak için sıkıştırır. Hakan, Emir ve Kemal arasında kalmıştır. Nihan ve Kemal’in ortaklaşa kurdukları plan ise Emir hakkındaki bir gerçeği ortaya çıkartacaktır.

Nihan ve Kemal Leyla’nın evinde buluşurlar. Kemal, Nihan’a karşı hissettikleriyle yüzleşiyor, Asu’yla olan evlilik kararını sorguluyordur. Nihan ise Kemal’e karşı hissettiklerinden korkuyor, Kemal’den uzak durmaya çalışıyordur. Nihan’ın Kemal’den sakladığı bir sır da ortaya çıkmak üzeredir.

Kara Sevda yeni bölümleriyle çarşamba akşamları Star Tv’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.