Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda 46.Bölüm Fragmanı – 30 Kasım Çarşamba

Kara Sevda 46.Bölüm Fragmanı – 30 Kasım Çarşamba

Kara Sevda 45.bölümüyle bu akşam yayınlandı. Peki yeni bölümde neler oldu? Kemal bir sırrı daha öğrenmiştir. Nihan’ın Emir’in yanında neden kaldığını öğrenen Kemal, nefret ve intikam doludur. Nihan ise hala Kemal’i eskisi gibi seviyor, Emir’den ise nefret ediyordur. Kemal, Nihan’la olan hikayesine mutlu bir son yazmak için uğraş veriyordur. Ancak Nihan, korkularını ve Emir’in tehdidini bir kenara bırakamaz. Nihan’ın doğru zaman gelmeden atacağı her adım Deniz’i tehlikeye atacaktır.

Asu ise Kemal’i ayrılık kararından vazgeçirmek için tüm yolları dener. Bu yolda ise Emir’den destek alıyor gibi görünse de aslında Emir’in Kemal’e ilgili başka planları vardır. Kemal’in Ozan cinayetini çözmek için uğraşması Emir’i hiç olmadığı kadar çok rahatsız eder. Bu riski göze alamaz ve Kemal’i yolundan tamamen çekebilmek için uğraş verir. Emir, Kemal’in cinayetten hüküm giymesini sağlayacak planların peşindedir.

Nihan kendi yöntemleriyle Ozan’ın katilini araştırırken Kemal, Ayhan’la iş birliği yapar ve cinayette Emir’le ilgili bir ipucu keşfeder. Ancak Ayhan, Galip Kozcuoğlu’na karşı gafil avlanacaktır. Leyla ve Ayhan ilişkisi ise ilk darbesini Galip’in oyunu karşısında alacaktır.

Nihan, Kemal’den uzak durmak istese de bunu bir türlü başaramaz. Kemal ise kendisi için kurulan tuzağa adım adım ilerliyordur. Nihan da Emir’in sakladığı sırlara erişmek üzeredir. Emir, tuzağı Kemal için kurmuşken Nihan’ın büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacaktır.

Kara Sevda yeni bölümleriyle çarşamba akşamları Star Tv’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.