Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda’da İhanet Açığa Çıktı!

08.12.2016
Kara Sevda’da İhanet Açığa Çıktı!

Dün akşam Kara Sevda nefeslerin tutularak izlendiği bir bölümle ekrana geldi. Gerçeklerin açığa çıktığı Kara Sevda’nın ilk dakikalarında Kemal ve Nihan Emir’in oyunuyla karşı karşıyaydı. Emir’in oyununu anlayan Kemal, Nihan’a Asu’yla evleneceğini söyledi ve Emir’in oyununu alt üst etti. Testi geçen Nihan, Emir’in tehlikesinden de kurtuldu.

Asu’nun evinde gördüğü çantanın Tayfun’un evinde gördüğü çantayla aynı olduğunu anlayan Kemal’in ise şüpheleri Asu üzerinde yoğunlaştı. Leyla’nın da yardımıyla çantayı araştıran Kemal, çantanın sadece İstanbul’da 4 kişide olduğunu öğrendi. Asu’nun ailesinin ölüm belgelerini araştıran Kemal, gerçeklere yavaş yavaş yaklaşıyordu. Defin ruhsatıyla Asu’nun miras için kullandığı evraktaki bilgileri karşılaştıran Kemal, ölüm tarihlerinin birbirlerini tutmadığını anladı. Asu’nun anne babasının öldükleri tarihte oynama yapılmıştı. Asu, Emir’in kardeşi olabilirdi. Ayhan ve Leyla’yı Zonguldak’a Müjgan Kozcuoğlu’nun doğum belgelerini araştırmak için gönderdi.

Kemal, Müjgan Kozcuoğlu’nun Asu’yu Zonguldak’ta doğurduğunu, oğlunu aramak için İstanbul’a geldiğinde ise Asu’yu Hakkı Alacahan’a bıraktığını düşünüyordu. Müjgan öldükten sonra Asu’yu ortada bırakmayan Hakkı Alacahan, herkese Asu’yu yeğeni olarak tanıtmış. Trafik kazasında ölen kardeşinin ölüm belgelerini değiştirerek Asu’yu onların kızı olarak göstermişti.

Asu’nun hamilelik haberini Emir’in yaptığını öğrenen Zeynep olanları Kemal’e açıklamıştı. Emir ise Zeynep’ten büyük bir intkam almak istiyordu. Kemal, gerçeklere yaklaşırken Nihan’da Emir ve Zeynep’in yeniden görüştüğünü anladı. Emir ve Zeynep’i görüştükleri yerde basan Nihan, Ozan’ın cinayetiyle ilgili bir gerçeği öğrenecekti. Zeynep Kemal ve Nihan’a yalan söylemişti. Ozan, öldürülmeden önce hastaneye girmediğini söyleyene Zeynep’in Ozan’ın odasına girdiğini Emir, Nihan’a söyledi.

Nihan, Kemal’e öğrendiği gerçeği açıklamaya giderken Kemal’de Müjgan Kozcuoğlu’nun doğum belgelerine ulaşmıştı. Asu, Müjgan Kozcuoğlu’nun kızı, Emir’in de kardeşiydi. Emir’in şantajcısının da Asu olduğunu öğrenen Kemal, Asu’nun arkasından çevirdiği işleri anlamıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.