Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda 50.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 28 Aralık Çarşamba

Kara Sevda 50.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 28 Aralık Çarşamba

Kara Sevda Son Bölümde Neler Yaşandı?

Kara Sevda 49.bölümüyle bu akşam yayınlanacak. Peki son bölümde neler olacak? Kemal’in kendisini yönetim kuruluna takdim ettiği anlarda Emir, Kemal ve Nihan’ın birbirlerine baktıklarını fark etmiştir. Emir mutlaka araştırmalı, Kemal ve Nihan arasındaki ilişkiyi ortaya çıkarmalıdır. Tüm yaşadıklarının üstüne Asu’nun ihaneti de Emir’i iyice sarsar.

Kemal, bir yandan Emir’e tattırdığı mağlubiyeti izlerken Nihan’la da baş başa kalma fırsatını yakalar. Emir’le savaşında da Nihan’a aşkında da sınırı yoktur. Nihan’da Asu’yla Kemal’in resmen evlenmiş olduğunun sonuçlarını izliyordur. Kemal’in ise bu evlilikle ilgili bir hamlesi daha vardır.

Asu’nun kimliğinin basına sızmasıyla Soydere ailesi Asu’nun kimliğini öğrenir. Asu’nun yıkılışıyla bir devrin sonu da gelecektir.

Emir de Kemal’i yok etmek için uğraşırken Kemal ve Nihan arasındaki ilişkiyi de ortaya çıkarmaya çalışır. Tufan’ın bulacağı delil ise Emir’in eline bir koz geçirecektir.

Nihan ise Ozan’ın cinayetinin peşindedir. Zeynep, Emir’le ilişkisini saklamaya çalışsa da Soydere ailesini bekleyen bir son vardır.

Kara Sevda 50.Bölüm Özeti

Kara Sevda 50.bölüm özeti ve fragmanı yayında! Yeni bölümde Kemal’in karşısına doktor olarak çıkan kişinin gerçek doktor olmadığı Kemal araştırmaya başlar. Deniz’in kendi kızı olup olmadığı araştırıyordur. Nihan ise Emir’e neden Kemal’le birlikte olduğunu açıklamaya çalışıyordur. Deniz’in ateşlenmesi ve Vildan tarafından hastaneye götürülmesiyle Emir gereğinden fazla endişelenir. Nihan, Emir’in Deniz’le günden güne bağ kurmasından korkuyordur. Nihan bu bağı gördükçe büyük bir karar alacaktır. Ancak bu karar Emir’in dikkatinden kaçmayacaktır. Zeynep ise artık yapayalnızdır. Ona bu zor gününde yardım eden Emir olacaktır. Hem de Zeynep’in uzun zamandır beklediği bir hediyeyle. Emir, Kemal’in şirket hesap hareketleri üzerinden neyi araştırdığını öğrenir. Kemal günden güne Deniz’in sırrına yaklaşmaktadır. Emir, Kemal’in büyük sırra ulaşmaması için ağır bir karar alacaktır.

Kara Sevda yeni bölümleriyle her çarşamba Star Tv’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.