Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda 52.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 18 Ocak Çarşamba

Dizi Fragmanları

Kara Sevda 52.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 18 Ocak Çarşamba

Kara Sevda Son Bölümde Neler Oldu?

Kara Sevda 51.bölümüyle yayınlandı. Peki yeni bölümde neler oldu? Nihan ne olursa olsun Deniz’in Kemal’in kızı olduğu gerçeğini saklayacaktır. Emir’in Deniz’i uçurumdan atmakla tehdit etmesi Nihan’ın yeniden susmaya karar vermesiyle sonuçlanmıştır. Kemal ise Zeynep’in kendisine getirdiği Deniz’in fotoğrafıyla şüpheleri daha artar.

Yaşadıkları her şeye rağmen Kemal ve Nihan aşkı birbirlerinin yaralarının tek merhemidir. Nihan iyileşmek için Kemal’e sığınmak ister. Ancak Kemal gerçeği bir tek kendi çabalarıyla öğreneceğinin farkındadır. Deniz’e babalık testi yaptırmak için gerekli örneği almak için Leyla’dan yardım ister ancak Emir Leyla’nın örnek almasını engeller. Kemal, örneği bir tek kendisinin alabileceğinin farkına varır. Gizlice Emir’in evine girecektir.

Kara Sevda 52.Bölüm Özeti

Kara Sevda 52.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Kemal, Deniz’in kendi kızı olduğunu öğrenmiştir. İç dünyasındaki tüm dengeler alt üst olur. Kendisine söylenen tüm yalanların hesabını sormak için harekete geçer. Nihan ve Deniz ise sadece Emir’in yerini bildiği bir yerdedir. Kemal bu nedenle önce Nihan’ın yerini bulmak zorundadır. Nihan’ın huzuru ise Emir’in ziyaretiyle bozulacaktır. Emir’in ziyaretiyle Kemal’de Nihan’ın yerini bulacaktır. Tarık ise Banu ve Emir arasındaki bağdan şüpheleniyordur. Zeynep ise tutunacak dalı olan işini de kaybeder. Hakan bu süreçte Zeynep’e destek olmaya çalışır. Hakan gittikçe Zeynep’e bağlanıyordur. Zeynep’in kararlı bir şekilde Emir’den uzaklaşması ise Emir’in kafasında soru işaretleri oluşturur. Emir’in Hakan’la Zeynep’i bir arada görmesi ise tüm dengeleri değiştirecektir. Asu ise Kemal ve Nihan arasındaki birlikteliği keşfetmiştir. Herkesin kaderini değiştirecek bir adım atacaktır. Kemal ise Nihan ile yüzleşir. Kemal’in öfkesi karşısında Nihan sessiz kalacaktır. Nihan, Kemal’e güvense de Deniz’in zarar görmesini istemiyordur. Kemal ise Deniz’i alıp gitmeye kararlıdır. Nihan’la ya da Nihansız.

Kara Sevda 52.Bölüm Galerisi

Kara Sevda yeni bölümleriyle çarşamba akşamları Star TV’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Fragmanları

To Top