Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda 53. Bölüm: Nihan Yaşam Savaşı Veriyor

Kara Sevda 53. Bölüm: Nihan Yaşam Savaşı Veriyor

Bu hafta Kara Sevda dizisi 53. bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu’nun rol aldığı Kara Sevda dizisi, bu bölümde heyecanı doruğa çıkarttı. Kemal, az kalsın büyük aşkı Nihan’ı kaybediyordu. Dizinin geçen bölümünde gerçekleri öğrenen Kemal, sevdiği kadını bir seçenek olarak göstermek zorunda kalmıştı. Üstelik kızını alabilmek için! Deniz’in kendi kızı olduğunu öğrenen Kemal büyük bir iç hesaplaşması yaşar. Deniz’den uzak kaldığı onunla geçiremediği her günün hesabını sormalıdır. Finalde Kemal ve Deniz’i takip eden Nihan, hem Kemal’i ikna etmeye çalışıyor hem de araba kullanıyordur. Tam bu sırada Nihan direksiyon hakimiyetini kaybederek kaza geçirir. Kazanın nasıl geliştiğini sorgulayan Emir, Kemal ve Nihan’ın bir daha bir araya gelmemesi için de uğraşıyordur. Nihan’ın kalbinin durduğu saniyeler yürekleri ağza getirmiştir.

Hadi sırtınızı arkanıza yaslayın ve Kara Sevda 53. Bölümünü konuşalım!

Trafik kazası geçiren Nihan hayatta kalmaya çalışıyor

kara-sevda-3

Kemal’in Nihan’ı ikna ederken başvurduğu yol, tam bir kabusa dönüşür. Kemal’in peşinden gidebilmek için Asu’nun bozduğu arabaya binen Nihan, kaza geçirir. Ölümle pençeleşen Nihan, ağır yaralanmıştır.  Kemal çaresiz kalarak yardım isterken yardımına koşan Ayhan ve Leyla olacaktır.

Nihan Kurtulacak mı?

kara-sevda-53-bolum-fragmani,X623UCqxokCUHLif_6aCUw

Hastaneye kaldırılan Nihan’ın durumu oldukça ciddidir. Durumun farkında olan Kemal, vicdan azabı çeker. Buna rağmen sevdiği kadının uyanması için ne gerekiyorsa yapar. Apar topar hastaneye kaldırılan Nihan’ı o halde gören Kemal yaptığı yanlışın farkına varır. Emir de tabi ki boş durmaz, Nihan’ı o durumdan kurtarabilmek için seferber olur. Bu durum Emir ve Kemal arasındaki gerginliği daha da arttırır. Emir daha ilk dakikadan Kemal’in yanlarında oluşuna katlanamaz.

16142894_1834539510133199_3498344745458849913_n

İki düşmanı bir araya getiren kaza ve Nihan’a duydukları aşk, onları tekrar karşı karşıya getirir ve Nihan için ne kadar ileri gideceklerini her fırsatta birbirlerine göstermeye çalışırlar. Emir son çare olarak hastanede Kemal ve Nihan’ın bir araya gelmemesi için varını yoğunu ortaya koyar. Kemal ise Nihan’ın elini tutmadan, iyi olduğunu görmeden oradan ayrılmamak konusunda kararlıdır. Kaza haberini öğrendiği gibi yola çıkan Vildan ve Leyla, oldukça telaşlanmıştır. Haberi televizyondan öğrenen Fehime Hanım ve Banu arasındaki diyaloglar da dikkat çekicidir. Fehime Hanım bir yandan Kemal için bir yandan daha yeni bebek sahibi olan Nihan için çok üzülmüştür.

Nihan ameliyat masasında yatarken, Emir ve Kemal savaşı daha da kızışacak

16265579_1834539996799817_7362912340018964890_n

Başta Leyla ve Ayhan, Kemal’i sakinleştirmek için çabalar. Nihan gözlerini açmadan Kemal ve Emir’in her fırsatta karşı karşıya gelmeleri durumu daha da kızıştırmaktadır. Emir gerçeklerin arkasındaki sırrı sorguladıkça Nihan ve Kemal’in bir akşam geçirmiş oldukları şüphesiyle harekete geçer. Hastanede olayla ilgili detayları Leyla’yı sıkıştırarak öğrenmeye çalışır fakat hiçbir şey öğrenemez. Bu seferki hedefi Asu olmuştur.

“Son nefesin ellerime yapışır!”

kara-sevda-53,h5AVSEixWUOuMY7hTGKc_g

Asu her ne kadar Emir’i durdurmaya çalışsa da başarılı olamaz. Emir yakaladığı ipuçları ile gerçeklere çok yaklaşırken, Kemal Nihan’a olan aşkının ve Emir’e olan nefretinin büyüklüğü ile içten içe kendini bitirmektedir.

“Kalbindeki Kara Delik”


Bir yandan hastanede ölüm savaşından sağ çıkmaya çalışan Nihan için kan bağışı yapılması gerekir. Kemal’in aklına kan bağışı için aranan kriterlere uyan kız kardeşi Zeynep gelir. Kan örneği alınması için apar topar hastaneye gelen Zeynep ve ona bu yüzden teşekkür eden Emir arasında da çarpıcı konuşmalar geçer. Zeynep’in Emir’e duyduğu nefretin yinede sevmesine engel olamayışı ve ikisinin de karşılıksız bir aşkın içinde olmaları olayların daha ilginç bir hale gelmesine neden olmuştur.

Nihan kurtulabilecek mi?


Vildan Hanım ise Kemal’in Deniz’in kendi çocuğu olduğunu öğrenmesinin ardından endişelenmiş ve Kemal’den Emir’e hiçbir şekilde bu gerçeği bildiğini söylememesi için söz vermesini istemiştir. Kemal de kendisi için zor da olsa söz vermiştir böylelikle hem Deniz hem Nihan için daha büyük bir felaketin önüne şimdilik geçilmiştir. Nihan’ın kazası ve verdiği ölüm kalım mücadelesi ile damga vuran bölümün ardından merakla beklenen soru “Nihan kurtulabilecek mi?” ve cevabını gelecek bölümde göreceğiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.