Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda 54. Bölüm: Emir’in Oyunu

Kara Sevda 54. Bölüm: Emir’in Oyunu

Kara Sevda dizisi 54. bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu’nun rol aldığı Kara Sevda dizisi, bu hafta final iddialarıyla gündeme gelmişti. Geçtiğimiz bölümde ölümle burun buruna gelip, hayatta kalmaya çalışan Nihan hepimizi çok korkutmuştu. Nihan’ın iyileşmeye başlaması ve hastaneden taburcu oluşuyla hepimiz rahatladık. Fakat Emir, Kemal savaşı artık daha çok kızıştı.

Bu bölümde Kemal, Emir’in bütün gerçekleri bildiğinden habersizdir ve bunu fırsat bilerek Nihan ile bir iş birliği içine girer. Kendilerine yeni bir umut vaat eden o yeni hayat için bu sefer hataya yer yoktur. Peki yeni bölümde neler yaşandı? Deniz’in kendi kızı olduğunu öğrendiği andan itibaren onu yanına almak isteyen Kemal, ne karar verecek? Deniz demek Nihan demek ve bunun her şey olduğunu bilen Emir’in yeni planı nedir?

Merak ettiğiniz bütün soruları duyar gibiyiz. Hadi o zaman sırtınızı arkanıza yaslayın ve sorularınızı cevaplayıp Kara Sevda 54. Bölümünü konuşalım!

Ayhan ve Leyla’nın mutluluğu

Ayhan, Leyla ile olan samimiyetini artık çift olduklarını söyleyerek son noktayı koyar. Biz de Leyla Acemzade’nin Galip Bey ile yan yana olmalarına ne kadar tahammülümüz yoksa, Ayhan ile birlikte görünmesine o kadar hevesliyiz sanırım. Ayhan artık  Leyla ile çift olduklarını rahatça dile getirir ve sözlerini Cemal Süreya’nın şu dizeleri ile bitirir, “Bıraksalar gökyüzü kendini ikiye bölecekti. Çünkü iki kişiydik.” 

Nihan gizli kamerayı fark etti!

Emir annesini hasta ziyaretine gittiğinde ona her fırsatta Nihan’a senin yaşadıklarını yaşatmayacağım derdi ancak pek sözünün eri olamadığının farkındayız. Müjgan Hanım ise Nihan’ın aslında kendi yaşadıklarını yaşadığının, onun kendisine ne kadar benzediğinin farkında ve Nihan’a yardım etmek ister. Bunun için ağzından çıkan tek kelimesi “Biliyor” olmuştur ama bu yardımı ile büyük bir gerçeği açığa çıkarır.

Emir geçtiğimiz bölümde Nihan hastanede yatarken ona hediye olarak oyuncak bir ayı götürmüştü, kendi şüphelerini gidermesi içinde ayıcığın içine gizli kamera yerleştirmişti. Nihan oyuncağın içindeki kamerayı bulur. Bu sefer akıllara başka bir soru takılır: Emir neleri biliyor? Her şeyi öğrendi mi?

Emir Kozcuoğlu tahtından indi

Yaşananlar karşısında Emir’in elbette bir planı vardı! Bu sefer Kemal ve Nihan birlikteliğinin yalnızca Nihan’ı değil Deniz’i de kaybetmesine yol açacağının farkındaydı. Kemal ve Nihan oyuncağın içindeki kameranın ardından akıllarındaki soruların cevaplarını bulmaya çalışırken, Emir oyununun ilk aşamasını Leyla ile yapar. Leyla’nın kendi hisseleri ile şu an oturduğu ev arasında bir seçim yapmasını ister. Leyla ise tercihini hisselerinden yana yapar. Emir ile kızının aynı ev içerisinde kalmalarına artık tahammülü kalmayan Kemal, Leyla’nın evinden vazgeçmesinin üzerine ona Emir’in evine taşınmasını teklif eder. Bu teklifin en çok Kemal’in işine yarayacağını kesindir. Evin bir gözü oyuncak ayının içindeki gözken diğer göz de Leyla olur. Olan biten her şeyden Leyla sayesinde haberi olacaktır.

Kemal Emir’in Kozcuoğlu Holding yöneticiliğinden devredilmesi için çalışmalara başlamıştır. İspatlarıyla ve bütün adaletiyle yönetim kurulunun karşısına çıkar. Böylece Emir ile aralarında oldukça çekişmeli bir rekabetin ilk adımları atılır. Kemal başta kendisini aday gösterse de bu yalnızca oyununun bir parçasıdır. İrfan Bey’in yönetim başkanı seçilmesiyle Emir’in tahtını bırakışını büyük bir keyifle izleyecektir. Üstelik bu daha başlangıçtır!

Zeynep’i bekleyen sürpriz dengeleri nasıl değiştirecek?

Hırslı dedektifimiz Hakan, Ozan cinayetinin peşini bırakmamak konusunda kararlı. Zaman aşımına uğrayan delillerin artık yok edilme süresi gelmişken, geçtiğimiz bölümde buna izin vermeden bütün delilleri ele geçirmişti. Zeynep ile hem iş hem de ev birlikteliği konusunda anlaşmasının ardından, Zeynep’e tekrar ecel terleri döktürecektir.

Bulduğu ilk fırsatta sorgularına devam eder. Önce hastane odasının fotoğrafını daha sonra odada bulunan düğmeyi gösteren Hakan, düğmenin odaya giren kişiye ait olduğunu hatta belki de Ozan’ın katiline ait olabileceğini düşünmektedir. Soğukkanlı Zeynep ise gördüğü bütün delillere rağmen kendini ele vermemekte ısrarcıdır. Bakalım Zeynep kendini ne kadar daha saklayabilir ya da ne kadar Emir’e sığınabilir?

Tarık’a Ajan Şoku


Zeynep ve Banu arasında soğuk rüzgarlar eserken, Banu hala Emir ile iş birliği içinde olduğunu ele verir. Durumu öğrenen Tarık ise yardımı Asu’dan ister. Asu’nun amacı ise Tarık’ın kendine güvenmesini sağlamaktır.

“Tutukluk da yapsa silah silahtır.”

 Müthiş Operasyon!

Emir, Deniz’i kaçırarak Kemal ve Nihan’ı cezalandırmak ister. Bu konuyla ilgili daha önceden de Nihan’a, illegal yollardan Deniz’i evlatlık vereceğini söyleyerek tehdit etmişti. Emir bu, yapar mı yapar diye düşünmeden edemiyor insan. Kemal ise buna karşılık Emir’den önce bir plan yapar. Eve nakliye firması ile girmeye çalışır. Amacı Emir’in dikkatini dağıtmaktır. Kendisini bilerek yakalatır böylece operasyonun esas kısmı başlar. Zehir bu sırada Nihan’ın da yardımıyla Deniz’i kaçırmaktadır. Kızını gerçek babasıyla bırakmanın zamanı gelmedi mi artık? Sonunda Kemal’in kızına kavuştuğu günleri göreceğiz.

Son olarak  Kemal’in Deniz için okuduğu “Kızım Olmadan Asla” şiirinin dizileriyle son verelim!

“Sen nefes aldıkça hayat verirsin bana.

Sen varsan var, sen olmazsan yok dünya.

Yaşamak beyhudedir kızım olmadan asla”

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.