Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda 56.Bölümde Nihan ve Kemal Danslarıyla Büyülüyor!

10.02.2017
Kara Sevda 56.Bölümde Nihan ve Kemal Danslarıyla Büyülüyor!

Kara Sevda 56.bölüm tanıtımı herkesi büyüledi. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün başrollerini paylaştığı dizinin 56.bölüm fragmanında Kemal ve Nihan’ın  “Dance Me to The End of Love” şarkısı eşliğinde dans etmeleri herkesi etkiledi.

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Leonard Cohen’in ölümsüz bir bestesi olan “Dance Me to The End of Love” Al Pacino’nun “Scent of a Woman” filminden de hatırlan bir şarkı. Türkiye’de ilk defa ise Kara Sevda dizisinde kullanılacak. İlk defa bir dizinin kullanım hakkını aldığı bu parçayla birlikte Nihan ve Kemal’in dansı da izleyenlere romantik bir sahne yaratacak.

Dizinin 15 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanacak olan bölümünde izleyenlerin uzun zamandır beklediği Kemal Nihan sahnesi ekranlara gelecek. Kemal’in Nihan’a evlilik sözü verdiği ve aşklarının doruk noktalara çıktığı 56.bölümde Kemal’in ilan-ı aşkı dizinin hayranlarını büyüleyecek. Şarkı sözlerini Nihan’ın kulağına Türkçe fısıldayan Kemal ve romantik danslarıyla muhteşem bir bölüm bizleri bekliyor.

Şarkının orijinali:

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.