Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda 60.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 15 Mart Çarşamba

Kara Sevda 60.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 15 Mart Çarşamba

Kara Sevda 59.bölümüyle yayınlanacak. Peki yeni bölümde neler olacak? Nihan kardeşinin boğulma görüntülerini izlemiştir. Öfkesi adeta çığ gibi büyümüştür. Emir, Nihan ve Kemal’i ayırmak için Zeynep’in görüntülerini vermiştir. Daha sonra Zeynep’i kaderiyle baş başa bırakmamış ve onu kaçırmak için harekete geçmiştir. Kemal kardeşinin masum olduğunu düşünüyordur. Düşünmekle kalmıyor bunu ispatlamaya çalışıyordur. Nihan ve Kemal arasında görüş ayrılığı başlamıştır. Ancak Emir ve Asu’nun planlarına rağmen kara sevdaları bu engelleri de aşacaktır.

Nihan suç duyurusunda bulunur ve Ozan’ın dosyası yeniden açılır. Zeynep’ten sonraki hedef ise Tarık’tır. Tarık her şeyden habersiz Asu’nun tuzağına gitmektedir. Emir ise bebeğini taşıyan Zeynep’i kaçırmaya çalışıyordur. “Anne karnında bile olsa hiçbir Kozcuoğlu hapse giremez” diyordur. Asu ise Emir ile aynı fikirde değildir. Asu, Nihan’ın Zeynep’e ulaşmasını sağlayacak ipuçlarını ortaya döker. Ancak Kemal’in gölgesi üzerindedir. Asu hayatının en zor anlarını yaşayacaktır. Nihan ve Zeynep yüzleşir. Nihan vicdanı ve nefreti arasında zor bir karar verecektir.

Kara Sevda 60.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Zeynep vuruldu. Hastaneye kaldırılan Zeynep yaşayacak mı? Zeynep’i yanlışlıkla vuran Nihan ise büyük bir vicdan azabı çekiyor ve teslim olmak istiyor. Peki Nihan mı yoksa Vildan mı tutuklanacak? Kemal ve Nihan arasındaki kara sevda büyük bir engelle mi karşılaşacak?

Kara Sevda 60.Bölüm 2.Fragmanı


 
Kara Sevda yeni bölümleriyle her çarşamba Star TV’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.