Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda 64. Bölüm Fragmanı – 12 Nisan Çarşamba

Kara Sevda 64. Bölüm Fragmanı – 12 Nisan Çarşamba

Kara Sevda herkesin heyecan ve büyük bir merak ile beklediği 63. bölümüyle Çarşamba akşamı ekrana geldi. Dizinin son yayınlanan bölümünde Kemal de Emir de Asu ile alakalı gerçeklere ulaşmak üzereydi. Aynı zamanda Kara Sevda dizisi yeni bölümü olan 64. bölümüne de pek çok soru işareti bıraktı. Kara Sevda dizisinin 64. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kara Sevda dizisi düğümlerin çözüleceği 64. bölümü ile 12 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star Tv ekranlarında olacak!

Kara Sevda 63. Bölümde Neler Oldu?

Kara Sevda dizisinin son bölümünde Emir Kemal’i Asu cinayetini kendisinin gerçekleştirdiğini itiraf etmesi için kaçırmıştı. İlk olarak Kemal’in kaçırıldığını Komiser Mercan fark etmiş ve Nihan’a söylemişti. Nihan ise bunun arkasında Emir’in olduğunu biliyordu.

Zeynep ve Tarık ise Ozan cinayeti ile alakalı son delili de ortadan kaldırmıştı. Nihan ise Kemal’in kurtulması için çok doğru adımlar atıyordu.

Hem Kemal’in hem Nihan’ın hem Emir’in hem de polislerin çok titiz bir araştırma yürüttüğü Asu cinayetinde ise Asu git gide kendi düzenlediği oyunu yüzüne gözüne bulaştırmaya başlamıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.