Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda 65. Bölüm Fragmanı – 19 Nisan Salı

Kara Sevda 65. Bölüm Fragmanı – 19 Nisan Salı

Kara Sevda dizisi 12 Nisan Çarşamba akşamı muhteşem bir bölüm ile ekranlara geldi. 64. bölümün ardından herkes heyecanla yeni bölümü beklemeye başladı. Ancak maalesef Kara Sevda dizisinin 65. bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Kara Sevda dizisinin yayınlanan son bölümünde Ozan’ın cinayeti ile ilgili sis perdesi ortadan kalkmıştı. Ancak Kemal ile Nihan ise hayatlarında belki de yaşadıkları en büyük şoku yaşamışlardı. Öte yandan Emir de yeni planı için harekete geçmişti. Şimdi herkes tüm bu gelişmelerin yeni bölümde ne gibi olaylara neden olacağını merakla bekliyor.

Kara Sevda dizisi yeni bölümü olan 65. bölümü ile 19 Nisan Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında olacak!

Kara Sevda 64. Bölümde Neler Oldu?

Kara Sevda dizisinin son yayınlanan bölümü olan 64. bölümünde artık Ozan cinayeti ile alakalı tüm belirsizlikler ortadan kalkmıştı. Üstelik Emir ile Asu’nun kurduğu plan da Tufan’ın canın pahasına da olsa başarılı olmuştu.

Komiser Mercan ise Asu ile alakalı olarak geçmişine dönük bir araştırma yapmıştı. Bu araştırma sonucunda Komiser Mercan Asu ile Tarık arasında bir bağlantı yakalamıştı. Bu ciddi delil sayesinde tüm dengeler değişmeye başlamıştı. Dolayısıyla Tarık için de artık geri sayım başlamış olmuştu.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.