Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda 68. Bölüm Fragmanı – 10 Mayıs Çarşamba

Kara Sevda 68. Bölüm Fragmanı – 10 Mayıs Çarşamba

Kara Sevda dizisi herkesi heyecandan heyecana sürükleyen bölümleri ile devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde Nihan ile Kemal’i nasıl bir geleceğin bekleyeceği herkesin merak konusu.

Kara Sevda dizisinin 68. bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Kara Sevda dizisi 68. bölümü ile 10 Mayıs Çarşamba akşamı kendi saatinde Star Tv ekranlarında izleyicilerinin karşısında olacak!

Kara Sevda 67. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin son yayınlanan bölümünde Emir’in tüm planları Nihan’ın Kemal için canını tehlikeye atmasından dolayı tersine dönmüştü. Öte yandan Leyla da hastanede ölüm kalım savaşı verirken Ayhan çoktan onun intikamını almak için hırsla kaplanmıştı. Ancak Kemal, Ayhan’ın katil olmasını istemiyordu. Bu yüzden bu işi kendi yolları ile aydınlatmak istiyordu. Emir de Leyla’nın vurulmasında babasının parmağı olduğunu öğrendiğinde deliye dönmüştü. Çünkü Kemal’in bunun peşinden gideceğini biliyordu.

Ev kundaklama olayı ile ilgili Komiser Mercan, Emir’i gözaltına almıştı. Öte yandan Nihan ve Kemal de holding ile ilgili sırları ortaya çıkartmaya başlamıştı. Kozcuoğlu’nun bitişi ile onların mutlulukları başlayacaktı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.