Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda 69. Bölüm Fragmanı – 17 Mayıs Çarşamba

Kara Sevda 69. Bölüm Fragmanı – 17 Mayıs Çarşamba

Kara Sevda dizisi Kemal ve Nihan için yeniden mutluluk ışığının olduğu bir bölümün ardından 17 Mayıs Çarşamba akşamı yine çok heyecanlı bir bölüm ile ekranlara gelecek. Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Kara Sevda dizisi 69. bölümü ile 17 Mayıs Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında olacak!

Kara Sevda 68. Bölümde Neler Oldu?

Galip tutuklandıktan sonra holding için şok dalgası oluşmuştu. Emir de bundan dolayı çok tedirgindir çünkü bunun devamı gelecek gibi görünüyordu.

Kemal, Leyla’nın vurulması ile alakalı olarak bir araştırma yapıyordu ve bu süreçte Asu’nun kaçırılma vakasıyla ilgili yeni bilgilere ulaşmıştı. Emir’i daha zor bir duruma sokmak ve Asu’yu da tutuklatmak istiyordu. Komiser Mercan, Kemal ile bir işbirliği teklifinde bulunmuştu. Ancak Nihan’ın uzak durması gerekiyordu. Nihan bunu istememişti. Bunun için Nihan Zeynep’e bir teklif götürmüştü.

Mahkeme gününde Kemal ve Asu tek celsede boşanmıştı. Böylece Kemal ve Nihan arasındaki büyük bir engel de kalkmış olmuştu. Ancak diğer taraftan Kemal Asu’nun çok büyük bir açığını bulmuştu. Böylece bir Kozcuoğlu daha hapse girecekti.

Kara Sevda 69. Bölüm 2. Fragman

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.