Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda 72. Bölüm Fragmanı – 7 Haziran Çarşamba

Kara Sevda 72. Bölüm Fragmanı – 7 Haziran Çarşamba

Kara Sevda dizisinin son bölümünde Emir’in oğlu ölmüştü. Emir, bu acı haberi alınca adeta çılgına dönmüştü. Peki, bundan sonra Emir intikam almak için Kemal’e ne yapacak? Kemal ve Nihan tam mutluluğu yakaladıklarını düşünürken yeniden büyük tehlikeler ile karşı karşıya kalacaklar.

Kara Sevda dizisinin 72. bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Kara Sevda dizisi 72. bölümü ile 7 Haziran Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında izleyiciler ile buluşacak!

Kara Sevda 71. Bölümde Neler Olmuştu?

Kara Sevda dizisinin son yayınlanan bölümünde Leyla, Asu’nun Nihan’ı öldürmesini önlemek adına Asu’yu silahla vurmuştu. Bu olay üzerine Leyla tutuklanmıştı. Bunların üstüne Kemal de hem Leyla’yı kurtarmak hem de Emir’i cezalandırmak için elindeki delilleri savcılığa teslim etmişti.

Kemal ile Nihan, Leyla için düğünlerini ertelemişlerdi. Fakat Leyla’dan gelen mektup ile her şey tekrar değişmişti. Emir en azından düğün ertelendiği için sevinirken bu sevinci yarıda kalmıştı. Yine de Emir düğünü ertelemek için elinden geleni yapıyordu. Fakat Kemal’in savcılığa götürdüğü deliller çok daha güçlüydü.

Kemal, düğün zamanı yaklaşırken bir tehlike olduğunun da farkındaydı. Fakat bunu Nihan’dan saklıyordu. Ancak Emir, Kemal’in karşısına hiç de beklemediği bir şekilde çıkacaktı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.