Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda Dizisinde Ayrılık Vakti!

07.04.2017
Kara Sevda Dizisinde Ayrılık Vakti!

Kara Sevda dizisinin 63. bölümünde herkesi şok eden bir sahne ile karşı karşıya kaldık. Dizinin sevilen oyuncusu Ali Burak Ceylan’ın canlandırmış olduğu Tufan karakteri, diziye veda etti. Dizinin son bölümünde Asu, yaptığı planın suya düşeceğini anlayınca Emir ile işbirliği yapmaya karar vermişti. Ortaya çıkan tabloya bakılacak olursa, Asu kendisini kurtarmak için Tufan’dan vazgeçti diyebiliriz. Peki Asu Emir’in yaptığı bu teklifi nasıl kabul etmişti? Şimdi ne olacaktı? Dizi bu gibi sorularla izleyicileri yalnız başına bırakarak, 63. bölümüne son verdi.

Sosyal medya üzerinden Kara Sevda dizisi izleyicilerine, paylaştığı fotoğraf ile veda eden Ali Burak Ceylan ayrılığın ilk sinyallerini vermişti.

İzleyicilerin beklemediği bir son ile biten 63. bölümde, Tufan’ın can verişini izlediğimiz sahneler tüyler ürperticiydi. Asu’nun bu hayattaki tek gerçek varlığı Tufan’dı. Yaptığı iş birliği sonucunda harcadığı sevgisini, dostunu, tek gerçek varlığı olan Tufan’ı başka kimde bulacaktı? Emir mi? Kemal mi? Merakla beklediğimiz soruların yanıtlarını gelecek bölümlerde alacağımızı umuyoruz!

Kara Sevda ekibi ise, Tufan karakterinin hakkını veren oyuncumuz Ali Burak Ceylan’a, güzel bir organizasyon düzenleyerek veda etti. Hem dizinin izleyicileri hem de ekibi için kabullenmesi zor bir durum. Tufan’ı hiçbir zaman unutmayacağız diye belirterek yazımızı, Tufan’ın veda gecesinde çekildiği bir fotoğraf ile sonlandıralım.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.