Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Sevda’nın Final Tarihi Belli Oldu!

18.05.2017
Kara Sevda’nın Final Tarihi Belli Oldu!

Star TV’nin en sevilen dizilerinden birisi olan Kara Sevda’nın final tarihi belli oldu! Uzun zamandır izleyici tarafından severek izlenen dizinin sonuna yaklaşıldıkça heyecan daha da artmaya başladı. 2 sezondur ekranlarda olan ve halk tarafından ilgili ile izlenen dizinin final tarihi 21 Haziran Çarşamba olarak belirlendi.

Yönetmen koltuğunda Hilal Saral’ın oturduğu ve yapımcılığını da Ay Yapım’ın üstlendiği dizinin başrollerinde Neslihan Atagül, Burak Özçivit, Zerrin Tekindor ve Kaan Urgancılar yer alıyor. Uzun süredir devam eden dizi 21 Haziran Çarşamba günü 74. bölümü ile ekranlara veda edecek. Ayrıca bu hafta yayınlanacak olan 69. bölümün fragmanı da yayınlandı!

Kara Sevda 69. Bölümde Neler Oldu?

Nihan, düğünden eve döndükten sonra Emir ile karşılaşır. Emir onu beklemektedir. Düğünde Kemal ile çok güzel anlar geçirse de şimdi Emir’in bunları burnunda getireceğini bilir. Nihan için artık bu gece kâbusa dönüşmüştür. Emir sakin kalamayınca olaya Vildan karışır fakat Emir Vildan’ı bu davranışından dolayı kapıya atar.

Kemal’in yapacağı iş bu sefer Kozcuoğlu Holding’i tamamen bitirmektir. Kemal’in ataklarından sonra zor durumda kalan Emir için Nihan’ın başkanlık edeceği toplantı en kritik toplantılardan birisi olacaktır. Nihan’ın toplantıya katılmamasını sağlaması gerekmektedir. Nihan’ın yokluğu ise Zeynep ve Emir’i sürpriz bir şekilde bir araya getirecektir.Kemal, Emir’in Nihan’a yaptıklarını öğrendiğinde sinirden duramaz ve Emir’in karşısına çıkar. Fakat ne Emir Nihan’ı serbest bırakmak istemektedir ne de Kemal Nihan’dan vazgeçmek… İki ezeli düşman bir kere daha fena halde kapışacaktır.

Zeynep geçmişteki olayları ortaya çıkarırken artık elinde Emir’i tamamen hapse yollayacak bir delil vardır. Fakat Zeynep’in ne karar vereceğini kimse bilmemektedir. Kemal ise elindeki son kozu henüz oynamamıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.