Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Yazı 2.Bölüm Fragmanı – 4 Nisan Salı

Kara Yazı 2.Bölüm Fragmanı – 4 Nisan Salı

Başrollerinde Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı ve Ushan Çakır’ın rol aldığı Kara Yazı dizisi ilk bölümü ile geçen hafta ekranlara geldi. İlgiyle ve beğeniyle izlenen ilk bölümün ardından yeni bölümde neler olacağı tam bir merak konusu. Ancak Kara Yazı’nın 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda Yaren’in sözleri gerçekten de dikkat çekiyor.

Sevgi hep bir yanma hali!

Kız kardeşi ile babasının arasında kalan Yaren’in ne yapacağı merak ediliyor. Ancak Yaren’in babasına karşı duyduğu sevginin özlemi git gide büyüyor. Yaren hamsi pişirdikleri gün babasına olan sevgisinin ortaya çıktığını fark ediyor ve bunun saklı kalması için canının yanmasına izin veriyor. Çünkü babasından gelecek olan en ufak sevgi belirtisi, ilgi ve şefkat bile onun tüm acılarını ortadan kaldıracak. Yeni bölümde Halil’in kızlarına karşı sevgisini gösterip gösteremeyeceğini göreceğiz.

Kara Yazı dizisi yeni bölümü ile 4 Nisan Salı 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak!

Kara Yazı 1. Bölümde Neler Oldu?

Henüz çok küçük bir çocukken kardeşlerine annelik yapmak zorunda kalan, babası ile üvey annesine yardımcı olan Yaren artık bir öğretmen adayı oldu. Yaren’in yoksullukla dolu minik dünyasında kardeşlerinden başka hiç kimseye yer yoktu. Geçim sıkıntısının üstüne bir de babasındaki namus takıntısı eklenince Yaren köşeye sıkışmıştı. Ancak Yaren’in hayatı Derya’nın yaşadığı kötü olay ile birden değişecekti.

Mehmet ise Karahan ailesinin tek oğluydu. O da yaşamı boyunca babasında sevgi göstermesini bekleyip, bu isteğine hiçbir karşılık alamamıştı. Kendi emekleriyle var ettiği kozmetik firmasının başarıya ulaşmasın için de bütün gücüyle çalışıyordu. Onun attığı yardım amaçlı adım da tüm yaşamını değiştirecekti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.