Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Yazı 3. Bölüm Fragmanı – 11 Nisan Salı

Kara Yazı 3. Bölüm Fragmanı – 11 Nisan Salı

Kanal D ekranlarında çok yeni yayınlanmaya başlayan Kara Yazı dizisinin 2. bölümü 4 Nisan Salı akşamı izleyenler ile buluştu. Bu merak ve soru işaretleri ile dolu bölümün ardından izleyenler Kara Yazı dizisinin 3. bölümünü beklemeye başladı. Elbette Kara Yazı dizisinin 3. bölüm fragmanı da dizinin yeni yayınlanacak bölümü ile ilgili önemli ipuçlarını beraberinde getirecek. Dizinin 3. bölüm fragmanı yayında!

Acaba dizinin yeni bölümünde Yaren Mehmet ile ilgili ne tür bilgilere ulaşacak? Derya ise kendi için bir çıkış yoluna ulaşabilecek mi? Bu soruların cevabı dizinin yeni bölümlerinde yanıt bulacak.

Kara Yazı dizisi yeni bölümü olan 3. bölümü ile 11 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak!

Kara Yazı 2. Bölümde Neler Oldu?

Kara Yazı dizisinin son yayınlanan bölümü olan 2. bölümünde Mehmet Karahan farkında olmayarak Yaren’i kozmetik şirketinde çalışması için işe almıştı. Aynı zamanda bir önceki bölüme Mehmet Karahan, kendi için hapis yatan Derya’yı da ziyaret etmişti. Ancak Yaren’in amacı Derya’nın kurtuluşu olan belgelere ulaşmaktı. Zaten bu yüzden Mehmet Karahan’ın kozmetik şirketinde işe başlamıştı. Yaren attığı her adımda Mehmet Karahan’ı izliyor ve onunla ilgili bilgiler toplamaya çalışıyordu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.