Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Yazı 6. Bölüm Fragmanı (FİNAL)– 7 Mayıs Pazar

Kara Yazı 6. Bölüm Fragmanı (FİNAL)– 7 Mayıs Pazar

Kara Yazı dizisi takipçilerine kötü haber sonunda ulaştı! 30 Nisan pazar akşamı 5. bölümü ekrana gelen Kara Yazı dizisi 7 Mayıs akşamı yayınlanacak olan 6. bölümüyle, ne yazık ki veda ediyor. Bakalım son bölümde tüm düğümler çözülebilecek mi?

Kara Yazı 5. Bölümde Neler Oldu?

Yaren babasını kucağında bir bebekle öylece dikilirken buluyor. O’nun Derya’nın bebeği olduğunu öğrendiğinde, şaşırmaya bile fırsat bulamadan babasını torununa sahip çıkmaya ikna etmek için dil dökmeye başlıyor. Babası hakkındaki düşüncelerini ilk defa onun yüzüne karşı haykıran Yaren, ya şimdi hepsini bırakıp gitmesini ya da çocuklarına ve torununa sahip çıkmasını istiyor.

Oğuz Mehmet’in suçunu itiraf edip hapse girmesine engel olmak için entrikalar çevirmeye devam ediyor. Mehmet annesinin sinir krizi geçirmesi üzerine bu kararından vazgeçmiştir ama Yaren’e yardım etmeye kararlıdır. Oğlunun bir delilik yapmasından endişelenen Oğuz, Halil’in evine adamlarını gönderir ve bebeği getirmelerini söyler. Bebeği Mehmet’i yola getirmek için koz olarak elinde tutmayı planlamaktadır. O sırada bebek, Yaren’le birlikte Mehmet’in evindedir. Bebeğin Halil’in evinde olmadığını öğrenen Oğuz, Mehmet’in 1 senedir yaşadığı ve kendisinin daha önce hiç gitmediği evine gider. Bu sırada üst katta olan Yaren, Esma’nın telefonuyla, babasının ruhsatsız silah bulundurmaktan tutuklandığını öğrenir. Koşarak aşağı iner ve Oğuz’la karşı karşıya gelirler. Bundan sonra neler olacağını, Oğuz’un planında nasıl değişiklikler yapacağını, Halil’in karakoldan ne zaman ve nasıl döneceğini, Derya’nın akıbetini öğrenmek için henüz çok erken.

Kara Yazı 6. yani FİNAL bölümüyle, 7 Mayıs Pazar akşamı saat 22:15’te Kanal D’de.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.