Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Yazı Dizisinin Günü Değişti!

14.04.2017
Kara Yazı Dizisinin Günü Değişti!

Kanal D’nin yeni başlayan ancak iddialı kadrosuyla yayınlanmaya başladığı günden beri büyük bir ilgi uyandıran dizisi Kara Yazı, ilk bölümüyle ilk defa 28 Mart Salı günü ekranlara gelmişti. Henüz dizinin ilk üç bölümü yayınlanmışken bir anda dizinin gününde değişiklik yapıldı.

Kadrosunda Haluk Bilginer, Zeynep Çamcı, Emre Kınay ve Ushan Çakır gibi oldukça başarılı isimleri barındıran Kara Yazı dizisi bundan sonra Pazar günleri ekrana gelecek. Kara Yazı dizisinin yeni bölümü olan 4. bölümü de 23 Nisan Pazar günü saat 21.00’de Kanal D ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.

Televizyonda bulunan birbirinden başarılı ve birbirinden güzel dizilerin arasında yeni başlayan taze dizilerin kendilerine kalıcı bir gün bulabilmeleri demek ki bazen biraz zor olabiliyor. Yine de oldukça güzel bir senaryo ve kadroyla ekranlarımıza gelen Kara Yazı dizisinin uzun ömürlü olmasını diliyor ve yeni günündeki yayın hayatında ona başarılar diliyoruz. Umarız Kara Yazı dizisi diğer bazı talihsiz diziler gibi reyting kurbanı olmadan her hafta düzenli olarak seyircisinin karşısına çıkmaya devam eder.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.