Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Yazı’dan 2.Fragman Geldi!

Kara Yazı’dan 2.Fragman Geldi!

Kanal D’nin merakla beklenen projelerinden Kara Yazı ikinci fragmanını yayınlandı bile. Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı ve Ushan Çakır gibi sevilen isimlerin yer aldığı Kara Yazı’nın yayınlanan ikinci fragmanında “Namus öyle bir şeydir ki Allah sınatmasın insana her şeyi yaptırır.” cümleleri damga vurdu.

Emre Kınay’ın bir aile fotoğrafını yırtarak ateşe attığı sahne izleyenlerin diziye olan merakını arttırdı. Haluk Bilginer’in Oğuz Karahan karakteriyle ekrana geleceği dizide Ushan Çakır ve Haluk Bilginer araları bir türlü iyiye gitmeye baba-oğlu canlandıracak. Oğlu Mehmet’in başarılarını kabul etmeyen ve onu hep aşağılayan bir baba olan Oğuz yaptıklarıyla izleyenleri şaşkına çevirecek.

Kara Yazı, sevgisiz ve babasının şiddetine maruz kalarak büyüyen Mehmet ve babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış Yaren’in hikayesini ekrana yansıtacak. Tek hayali öğretmenlik yapmak olan Yaren Uluçınar’ın yolu Mehmet’le kesiştiğinde beklenmedik olaylar gerçekleşecek.

Dark Story’nin ilk projesi olan Kara Yazı’nın senaryosu Karadayı, Kara Para Aşk, Karagül gibi dizilerin de yazarları Sema Ergenekon, Eylem Canpolat tarafından üstleniliyor. Yönetmenliği ise Neslihan Yeşilyurt tarafından yapılıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.