Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kara Yazı’dan Final Haberi Geldi! Peki Neden Final Yapıyor?

27.04.2017
Kara Yazı’dan Final Haberi Geldi! Peki Neden Final Yapıyor?

Başrollerinde Haluk Bilgiler, Zeynep Çamcı, Emre Kınay ve Ushan Çakır’ın oynadığı ve büyük bir sükse yaparak sezona başlayan Kanal D’nin Kara Yazı dizisinde dizinin hayranlarını üzecek bir haber geldi. Kara Yazı dizisi 30 Nisan Pazar akşamı son kez 5. bölümü ile ekranlara gelecek. Yani Kara Yazı dizisi ekranlara veda ederek final yapıyor.

Oysa dizinin senaryosu oldukça ilgi çekiciydi ve daha önce Gümüş, Kara Para Aşk, Karadayı, Lale Devri, Melekler Korusun ve Yer Gök Aşk gibi dizilerin senaryosunu yazan Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın kurucuları olduğu Dark Story’nin yapımcılığında ekranlara gelmişti. Fakat yeni başlayan bu dizinin yayın gününde de henüz çok başındayken değişiklik yapılmıştı. Yani dizinin reytingler ile alakalı bir sorun yaşadığının sinyalleri ufak ufak veriliyordu.

Yalnızca 4 bölüm yayınlanan ve 5. bölümü ile final yapacak olan Kara Yazı dizisi kanalın reytinglerini düşük bulmasından dolayı ekranlara veda ediyor. Umarız yeni başlayan diziler de Kara Yazı gibi kısa sürede ekranlara veda etmek durumunda kalmaz. Ancak dizi sektörünün fazlaca alternatifli olduğu ülkemizde bazı diziler bu sona mahkum oluyor maalesef ki.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.