Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Karantinada da Birlikteler! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Hafta Sonunu Olay Yaratan Villada Geçiriyor

17.04.2021
Karantinada da Birlikteler! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Hafta Sonunu Olay Yaratan Villada Geçiriyor

Son dönemin en çok merak edilen çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, karantina günlerini birlikte geçiriyor. Günaşırı aşk fotoğrafı paylaşan ikili, son olarak Özdemir’in villasından paylaşım yaptı.

Demet Özdemir

Ünlü oyuncu Demet Özdemir’in aşk hayatı, eski aşkı Seçkin Özdemir’den ayrıldığı günden beri bir kaosa dönmüştü. “Erkenci Kuş” dizisindeki rol arkadaşı Can Yaman’la aşk yaşadıkları iddiasını yalanlasa da, sonradan bunun doğru olduğu ortaya çıktı. O günden beri de adı pek çok farklı isimle anıldı ve yalanlasa da inanan olmadı! Adının anıldığı kişilerden biri de ünlü müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç’tu. En başta bu iddiayı da yalanladılar ama yılbaşını birlikte geçirmeleri her şeyi ortaya çıkardı.

Oğuzhan Koç Demet Özdemir

İddiaya göre, büyük aşk yaşayan Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin, evlilik krizi yüzünden ayrılmıştı. Ayrılır ayrılmaz da Oğuzhan Koç soluğu Demet Özdemir’in yanında almıştı. Üstelik, Demet Özdemir ve Yağmur Tanrısevsin yakın arkadaştı! O dönem bu iddiayı yalanlasalar da, birkaç ay sonra bu aşk gerçeğe dönüştü. 2021’e birlikte giren aşıklar, pandemi önlemleri gevşeyince sık sık birlikte görüntü vermeye başladı. Haklarında çıkan haberleri de bir güzel trollediler!

Tadilat Haberiyle Dalga Geçtiler

Demet Özdemir story

Demet Özdemir, geçtiğimiz yıl Zekeriyaköy’den 4 milyon TL’ye villa almıştı. Ancak dizi ve reklam çekimlerinin yoğunluğu nedeniyle eviyle ilgilenemedi. İddiaya göre, tadilatla ilgili yetişemediği işleri de sevgilisi Oğuzhan Koç halletti, yemeklerini de komşular yaptı! Mutlu aşıklar, bu haberlerle Instagram’da dalga geçerek aynı kafada bir çift olduklarını gösterdi.

Oğuzhan Koç story

Tadilat bitince de genelde Demet Özdemir’in villasında takılmaya başladılar.

Yeni Aşk Pozu

Kısmi karantinaya geçişle beraber, ünlü çift günlerini birlikte geçirmeye başladı. Sık sık beraber fotoğraf paylaşan ikili, yine evden kareler çekti. Ne de olsa tadilat derdi bitti!

Karantina aşksız çekilmez zaten, onlar da bugünleri birbirlerine sarılarak geçirmeyi tercih ediyor belli ki!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.