Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

“Kim Milyoner Olmak İster?” Yarışmasının Yeni Sunucusu Kim Olacak?

11.01.2017
“Kim Milyoner Olmak İster?” Yarışmasının Yeni Sunucusu Kim Olacak?

Kenan Işık’ın rahatsızlık yaşamasından sonra birçok ünlü oyuncunun sunuculuk yaptığı “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışması bir süredir Selçuk Yöntem’e emanetti. Ancak yakın zamanda yarışmacının sunucusunun değişeceği öğrenildi.

Sabah/Günaydın yazarı Mevlüt Tezel’in gazetedeki yazısında yaptığı açıklamaya göre Selçuk Yöntem yerini genç oyuncu bir oyuncuya bırakacağını yazdı.  3 senedir programın sunuculuğunu üstlenen Selçuk Yöntem’in kendine özgü tavrı ve ses tonuyla yarışmanın en çok izlenen programlardan biri haline getirmiş ve dizilerle yarışabilecek reytinglere ulaştırdığını söyleyen Mevlüt Tezel, yarışmanın sunucusunun artık Murat Yıldırım olacağını açıkladı.

5860cc32c03c0e3348534d73

Murat Yıldırım, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın FaceTime programı üzerinden babasından istediği Faslı güzel İmane Elbani ile nikah masasına oturmuştu.Ses tonu ve karizmatik duruşuyla dikkat çeken Murat Yıldırım’ın Selçuk Yöntem gibi milyonlarca hayranı var.

7_hd1

Tuba Büyüküstün’le oynadığı Asi dizisi ve Show TV’de yayınlanan Suskunlar dizisindeki Ecevit rolüyle hafızalara kazınan Murat Yıldırım, son olarak Meryem Üzerli ile Gecenin Kraliçesi’nde rol almış ancak dizi reyting kaygısıyla yayından kaldırılmıştı.

Selçuk Yöntem’e yeni projelerinde başarılar diliyor, Murat Yıldırım’ın Selçuk Yöntem’den aldığı bayrağı başarıyla taşıyacağına inanıyoruz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.