Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kimin Aklına Gelirdi? Akrep’in Starı Demet Akbağ Zamanında Bir Başka Usta Oyuncuyla Büyük Aşk Yaşamış

01.05.2021
Kimin Aklına Gelirdi? Akrep’in Starı Demet Akbağ Zamanında Bir Başka Usta Oyuncuyla Büyük Aşk Yaşamış

Bir dönemin en büyük aşkı şimdinin iki usta oyuncusu arasında yaşandı. Akrep’in starı Demet Akbağ ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Hızır’ı Oktay Kaynarca birbirini çok sevdi!

Demet Akbağ

Bu sezon “Akrep” dizisiyle ekrana dönen usta oyuncu Demet Akbağ, yine tüm övgüleri topluyor. Zaten Demet Akbağ deyince de akla sadece bu geliyor, olağanüstü oyunculuk yeteneği! Bir de çok aşık olduğu ama zamansız kaybettiği eşi Zafer Çika’yla olan aşkı. Ama zamanında oyunculuğu kadar aşk hayatıyla da gündemi meşgul eden bir isimmiş, hem de bu dönemin en usta oyuncularından biriyle!

Kimin Aklına Gelirdi?

Demet Akbağ Oktay Kaynarca

Usta oyuncular Demet Akbağ ve Oktay Kaynarca bir dönem büyük aşk yaşadı. Hem de yıllar boyunca! 1990’lı yıllarda yaşanan bu aşk, ikisinin de parlama dönemlerine denk geliyordu. Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan’la oynadığı tiyatro oyunları ve “Bir Demet Tiyatro” ile yıldızlaşıyordu. Oktay Kaynarca ise dönemin en ünlü şarkıcılarının klibinde boy gösteren, aranan bir genç oyuncuydu. 1990’ların iki yıldızı döndü dolaştı ve aşkı birbirinde buldu! Söylediklerine göre, bu aşk “çok acı çekilen ama çok güzellik de yaşanan” bir ilişkiydi. Hatta Demet Akbağ “O güzelliği yaşamak adına o acı çekilecekse, onun acısı da güzel” dedi!

Bu Aşk Yüzünden Evlenmiş

Demet Akbağ

İlişkiler konusunda “Ayran gönüllü değilim ama sanırım zor olan benim. Bana uyum sağlamak kolay değil” diyen Demet Akbağ, Oktay Kaynarca’yla ne sorun yaşadı bilen yok. Ama çift sürekli ayrılıp barıştı ve birbirlerine güzellikler kadar kabuslar da yaşattı! Öyle ki, Demet Akbağ ikinci evliliğini yapmaya bu ayrılıklardan birinde karar vermiş. “Oktay’dan ayrıldıktan sonra İzmir turnesindeki o karmaşık günlerde Bodrum’da yıldırım gibi evlendim. Böylelikle Oktay da artık benden ümidini kesecekti. Çünkü beraberliğimizin yürümeyeceğini bile bile ısrar ediyordu” diyen Demet Akbağ’ın zoraki evliliği sadece 8 ay sürmüş.

Stres Yüzünden Hastalanmış

Oktay Kaynarca

Yıpratıcı ilişkileri süresince yaşadıkları yüzünden Demet Akbağ’da ülser çıkmış. “Kuliste gözyaşlarımı silip üzerine makyaj yapıp sahneye çıktığı oldu. Bir keresinde perde arasında bayıldım kuliste” diyen usta oyuncu, “Midemin iki yerinde ülserlerim var, o günlerden kalma” demişti. Neyse ki, bu büyük ama tüketen aşkın sonunda hayatının aşkı Zafer Çika’yla tanışmış. Eski aşkı Oktay Kaynarca’yla da arkadaş kalmayı başarmış.

Demet Akbağ Oktay Kaynarca

Demet Akbağ’ın bir dönem başrolünde oynadığı “Sen Harikasın” dizisinde Oktay Kaynarca konuk oyuncuydu mesela! Üstelik Demet Akbağ’ın eşi Zafer Çika öldüğünde de, babasının cenazesinde de Oktay Kaynarca hep oradaydı. Keşke herkes eski aşkına bu kadar vefalı davransa!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.