Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kimse Mükemmel Değil! Rüya Çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen İlişkilerini Bir Medyum Sayesinde Kurtarmış

13.04.2021
Kimse Mükemmel Değil! Rüya Çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen İlişkilerini Bir Medyum Sayesinde Kurtarmış

Türkiye’nin en popüler çiftlerinden Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, zaman zaman kıskançlık haberleriyle gündeme geliyor. İddiaya göre, zamanında kıskançlık krizi yüzünden bitme noktasına gelen ilişkilerini bir medyum kurtarmış!

Fahriye Evcen Burak Özçivit

Oyuncu çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, 2013 yılında “Çalıkuşu” setinde tanıştı. Türk edebiyatının efsane aşıkları Feride ve Kamuran’ı oynayan ikili, herhalde bu öykünün büyüsüne kapıldı. O dönem birbirlerinden etkilenen partnerler, artan popülerliklerini bir filmde de kullanmak istedi. Kuşkusuz ki, birbirlerinden ayrılmak istememeleri de bu kararda etkilidir! Çünkü 2014 yazında çektikleri “Aşk Sana Benzer”, ikilinin aşkının başladığı proje oldu.

Fahriye Evcen Burak Özçivit

O dönem aşk iddiaları alıp başını gitse de, ikili hiçbir açıklama yapmadı. Onun yerine, filmin galasına el ele gelmeyi tercih ettiler! Türkiye’nin en popüler çiftleri arasına giren Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, yurt dışında da büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Ancak bütün bu parıltıya rağmen kurtulamadıkları bir dert vardı, kıskançlık krizi haberleri!

Öpüşme Sahnesi Krizi

Burak Özçivit

Burak Özçivit, kariyerinin başında verdiği bir röportajda, “Sevgilimin dizisinde öpüşme sahnesi olursa tepki gösteririm, hiç izlemem. Onunla ilgili öyle bir haber çıkmayacak. Yani mümkünse çıkmasın” sözleriyle herkesi şaşırtmıştı. Asıl şaşırtıcı nokta, sevgilisi ona bu konuda karıştığında “İşim bu. Karışamazsın” cevabını vermesiydi! Çünkü “Erkek yapınca dert olmaz ama bayan yapınca dert olur” diye düşünüyordu: “Bayan da ona göre kurallarını koyacak!

Fahriye Evcen Engin Akyürek

Öyle de oldu, Fahriye Evcen, ilişkileri başladıktan sonra kendine yeni kurallar koydu. Engin Akyürek’le oynadığı “Ölene Kadar” dizisinde öpüşmedi, sadece öpermiş gibi yaptı. Bunun sebebini de, “Hoşumuza gitmiyor. Birbirimizi öyle sahnelerde görmek istemiyoruz” diyerek açıklamıştı.

Burak Özçivit Neslihan Atagül

Ama Burak Özçivit, “Kara Sevda” dizisindeki rol arkadaşı Neslihan Atagül’le öpüştü. Bunun üzerine, Fahriye Evcen’in kıskançlık krizine girdiği ve seti bastığı konuşuldu. Söylenenlere göre, bu ilk kıskançlık krizi de değildi!

Medyum Sağ Olsun

Fahriye Evcen

İddiaya göre, kıskançlık krizinin üzerine sokağa taşan kavgalar da eklenince, ikilinin ilişkisi çıkmaza girmişti. Ayrılma noktasına geldikleri günleri atlatmalarını ise bir medyum sağladı! Birçok meslektaşının uğrak yeri olan bir medyuma giden ünlü oyuncu, tarot falı baktırarak özel hayatına dair yanıtlar aradı. Neyse ki, sonrasında da bir ilişki terapistine gitti. Çok daha etkili bir yöntem! Çift bu sayede sorunlarını çözerek yoluna devam etti. Birbirinin kıymetini bilmek ve çabalamak ne güzel şey!

Medyumun olmasa da ilişki terapistinin epey yardımı olmuştur diye düşünüyoruz! Çünkü gereksiz kıskançlıklar ve birbirlerini kısıtlamalar ikisi için de geride kaldı. Bunu da ilişkilerini evliliğe kadar taşımaları ve son halleri sayesinde görebiliyoruz. Hep böyle mutlu olun!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.