Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kiralık Aşk Seçkin Özdemir’e Veda Etti!

Kiralık Aşk Seçkin Özdemir’e Veda Etti!

Ortaks yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Kiralık Aşk Star Tv ekranlarında 2.sezonuyla yayınlanıyor. Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademli ve Nergis Kumbasar gibi isimlerin başrolünde yer aldığı dizinin son bölümünde Seçkin Özdemir diziye veda etti.

Kiralık Aşk’ın dün yayınlanan 65.bölümünde diziden ayrılan Seçkin Özdemir Pamir karakterini canlandırıyordu.  2.sezonun başında diziye dahil olan Pamir karakteri Defne’ye hazırlanan kiralık aşk oyununun bir parçasıydı. Defne’ye zamanla gerçekten aşık olan Pamir, Ömer ve Defne’nin yeniden birlikte olmalarıyla Defne’den vazgeçti. Bu neden Seçkin Özdemir senaryo gereği diziden ayrıldı.

Dün yayınlanan bölümde ise Seçkin Özdemir’e Ahmet Hamdi Tanpınar’ın “Ne İçindeyim Zamanı”şiiriyle ve Emre Aydın’ın “Hoşçakal” şarkısıyla veda edildi.


Bölüm çekimi sonrası ise Kiralık Aşk ekibi ve oyuncuları Seçkin Özdemir’e “veda partisi” düzenledi. Seçkin Özdemir’in mutlu bir şekilde diziden ayrıldığı da bu görüntülere yansıdı.

Seçkin Özdemir’i daha önce Bir Aşk Hikayesi, Günahkar ve Acı Aşk gibi dizilerde izlemiştik. Son projesi Kiralık Aşk’ta da Pamir karakteriyle herkesin ilgisini çekmişti.

Seçkin Özdemir’e bundan sonraki projelerinde başarılar diliyoruz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.