Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kiralık Aşk’ın Tek Başına da İzlenebilen Karakteri: Koray

24.10.2016
Kiralık Aşk’ın Tek Başına da İzlenebilen Karakteri: Koray

Cuma akşamlarının ilgiyle izlenen ve sosyal medyada en çok konuşulan dizisi Kiralık Aşk’ın en renkli karakterini ele alalım istedik. Nöro’yla yaptığı gıybetlerle bizi sık sık güldüren, egosuyla ve kendine güveniyle Passionis ve Stil Vagonunu birbirlerine katan Koray’ın yeni sezonda en çok güldüğümüz, en çok eğlendiğimiz anlarını tek bir yazıda buluşturalım istedik. Tüm bun sahneleri toplarken fark ettik ki tek başına bir dizi ya da film olsa izlenebilir bir karakterle karşı karşıyayız. Her ne kadar birçok kötülük yapsa da bizi sempatisiyle, tatlı hareketleriyle kendine çekiyor Koray.

Bu sahnelere geçmeden önce kimdir Koray karakterini canlandıran oyuncu bir tanıyalım dedik. Kiralık Aşk’ın Koray’ı Onur Büyüktopçu, 24 Nisan 1982 İstanbul doğumlu ve 34 yaşında. Oyunculukla ilgili ilk deneyimini Lise Defteri dizisiyle birlikte kazandı. Daha sonra Yabancı Damat, Doktorlar gibi dizilerde konuk oyuncu olarak rol ana sanatçı, en büyük başarısını da Kiralık Aşk dizisindeki Koray karakteriyle kazandı.

İşte Kiralık Aşk dizisinin Koriş’inin en eğlenceli anları:

1. Koray – Aytekin Tanışması

En son hatırladığımız anlardan yani son bölümden başlayalım dedik. Stil Vagonunda yeni çalışmaya başlayan Koray, Seda’nın meraklı halleriyle tanıdığımız asistanı Aytekin’le tanışıyor. İnsanlara aşağıdan bakmayı çok seven ve sadece ünlü, tanınmış simalarla dost olan Koray ise bu tanışmadan pek memnun kalmıyor. Ancak Aytekin kendisini Koray’a tanıtmaya ve onunla dost olmaya kararlı.

2.Her Dedikodunun Aranan Adamı Koray

Yine son bölümden eğlenceli bir sahne. Her türlü dedikodunun ardından koşan Koray, şimdi de Ömer’in çalıntı denilen tasarımının arkasını kovalıyor. Ve elbette ki Ömer’in tasarımı çaldığını iddia edenlerden. Uzun dedikodular sonucu bu karara vardıktan sonra ise dedikodusu sonlanmıyor. Bu haberi herkese de yaymalı. Özellikle Ömer’in en büyük düşmanlarından olan birine yani Pamir’e.

3.Bir Koray Sargın Olmak Kolay Değil

Bir Koray Sargın olmak kolay değil. Çünkü kimse düşüncelerini bu kadar net bu kadar açık söyleyemez. Hem de zaman ve mekan dinlemeden. Ünlü modellerin çekimlerini yapan Koray, çekim sırasında bile aklından geçenleri saklayamıyor. Düşüncelerini bu kadar kolay ve açık söylemesi ise eğlenceli anlar oluşturuyor.

4.Koray’ı Koray Yapan Herkesle Yaptığı Gıybetler

Herkesle ve her zaman yaptığı dedikodularla ünlü Koray. Karşındakinin kim olduğunun ise hiçbir önemi yok. Kendisi için gıybet yapıyor Koray. Gıybet kokusunu alması yeterli dedikoduya başlaması için üstelik. Üst düzey bir yönetici olmanız ya da dünyanın en dedikodudan uzak ve ciddi insanı olmanız ise Koray için fark etmez. Dedikodu kokusunu aldığı an Koray için bir hedefsiniz.

5.Herkes Bir Koray Saygın Olabilir… mi?

Koray çoğu zaman her yerde ve her zaman kendi karakterini belli ediyor. Partiler düzenliyor, organizasyonlar yapıyor. Nerede olursa olsun en yakın arkadaşı Nöro’yla da dedikodularından vazgeçemiyor. Çünkü Koray demek Neriman demek. İkisi birbirlerinden kopamıyor.

6.Her Zaman Zirvede Olmak

Nerede olursa olsun her zaman zirvede Koray. Ne iş yaparsa yapsın en iyisini yaptığını ve en başarılı olduğunu düşünüyor.Stil Vagonu’nda çalışmaya başlamasını da bir lütuf olarak görüyor o nedenle. Stil Vagonu’na yaptığı bir lütuf. Ve nerede olursa olsun kendi çıkarları için kullanacağı ve en önemlisi aşağıdan bakabileceği insanlar bulabiliyor. Zirvede olmak çok kolay da değil.

7.Koray’ın Korktuğu Tek İnsan: Ömüş

Ömüş yani Ömer, Koray’ın korktuğu tek insan diyebiliriz. Sert ve laubaliliğe gelemeyen bir insan olan Ömer, özellikle kendisine oynanan aşk oyunundan sonra herkesle öfkeliydi. Koray’da bu öfkeden büyük bir pay almıştı. Gözü Ömer’den iyice korkan Koriş ise ondan ne kadar af dilese de Ömer tarafından affedilmemiştir.

8. Koray ve Nöro Bir Arada

İyi bir Kiralık Aşk izleyicisiyseniz Koray ve Neriman’ın dostluğunu da iyi biliyorsunuzdur. Koray’ın en iyi anlaştığı ve tek laf sokmadığı insan Neriman. Neriman’ın da yine tek sevdiği insan Koriş. Birlikte yaptığı dedikodular ve herkesi çekiştirmesiyle bilinen Koriş ve Neriman’ın en büyük dedikoduları da Ömer-Defne ilişkisi üzerinden ilerliyor. Defne’yi, yani kendi aralarında koydukları isimle Kuru Kız’ı hiç sevmeyen Koriş ve Neriman üzüntülerini, en büyük şoklarını ve sevinçlerini hep birlikte yaşıyorlar.

 

Her anıyla, her sahnesiyle tek başına izlenebilir sahneler sunan Koray karakterini biz izlemeye doyamadık. Siz de en sevdiğiniz en çok güldüğünüz Koray Sargın sahnesi hangisi bizimle paylaşmayı unutmayın!

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.