Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kırgın Çiçekler 66.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 9 Ocak Pazartesi

Kırgın Çiçekler 66.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 9 Ocak Pazartesi

Kırgın Çiçekler Son Bölümde Neler Oldu?

Kırgın Çiçekler 65.bölümüyle bu akşam yayınlanacak. Peki son bölümde neler olacak? Mesude felç kaldıktan sonra hastaneden eve getirilmiştir. Kemal ise durumu kullanır ve Eylül’ün kızlarla eve girmesine engel olur. Kızlar Feride ve Toprak balayında olduğunu için onlardan yardım isteyemez. Sadullah ise Zehra’ya evlenme teklif etmek istiyordur. Ancak babasının yeni bir yuva kurma isteği Songül’ü çok üzer. Kemal, Mesude’nin bakımını Büşra’nın üzerine yıkar. Eylül ise kardeşini ve annesini kurtarmak için tek başına eve gider. Ancak Kemal, Eylül’ün hayatını karartacaktır.

Kırgın Çiçekler 66.Bölüm Özeti

Kırgın Çiçekler 66.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Annesi ve kardeşine yardım etmek isteyen Eylül eve gelmiştir. Burada ise Kemal tehdidiyle karşı karşıyadır. Mesude aylardır kabul etmediği gerçekle karşı karşıyadır. Eylül annesine sığınmasına rağmen Mesude ona yardım edemiyor sadece çığlıklarını duyuyordur. Kocası Kemal’in Eylül’ü taciz ettiğini gözleriyle görmüştür.Ancak artık çok geçtir.

Songül’ün ise Zehra konusunda şüpheleri vardır. Sadullah, Songül ve Zehra arasında kalmıştır. Songül ise Zehra’nın gerçek yüzünü babasına anlatamıyordur. Zehra’nın kötü yüzüyle karşı karşıyadır.

Kızlar, Mesude ve çocukları Kemal’in elinden kurtarmak için uğraşırlar. Zehra’nın olayı öğrenmesiyle işler karışır.

Mert’in çıkma teklifiyle çok sevinen Meral ise Mert’in gerçek yüzüyle karşılaşacaktır. Mert’in tacizine uğrayan Meral, kendisini kurtarmak için yaptığı hamleyle zor duruma girecektir.

Kırgın Çiçekler yeni bölümleriyle pazartesi akşamları Atv’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.