Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kırgın Çiçekler 67.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 16 Ocak Pazartesi

Dizi Fragmanları

Kırgın Çiçekler 67.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 16 Ocak Pazartesi

Kırgın Çiçekler Son Bölümde Neler Oldu?

Kırgın Çiçekler 66.bölümüyle yayınlanacak. Peki yeni bölümde neler olacak? Eylül, kardeşini ve annesi Mesude’yi görmek için eve gelmiştir. Ancak evde Kemal ile karşılaşmıştır. Eylül, Kemal’den kurtulmaya çalışırken Mesude kızının çığlıklarını yatağında duyar ve hiçbir şey yapamaz. Eylül, çaresizce annesine sığınır. Mesude, Kemal’in gerçek yüzünü görmüştür.

Songül’ün ise Zehra hakkında şüpheleri vardır. Sadullah, Songül ve Zehra arasında kalmıştır. Kızlar ise Mesude ve çocukları Kemal’in zulmünden kurtarmak için bir plan yapmıştır. Ancak Zehra’nın olayı öğrenmesiyle her şey birbirine karışır. Mert’ten çıkma teklifi alan Meral ise çok sevinmiştir ancak Mert’in hiç görmediği bir yüzüyle karşılaşmak üzeredir.

Kırgın Çiçekler 67.Bölüm Özeti

Kırgın Çiçekler 67.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayınlandı. Mert hastahaneye kaldırılmıştır. Meral suçsuz olduğunu polislere anlatmaya çalışır. Ancak inandıramaz. Mert’in annesi Meral’den şikayetçi olur. Feride ise Meral’i kurtarabilmek için karşı dava açar. Kızlar Meral konusunda endişeleniyordur. Eylül ise annesi görebilme yollarını arıyordur. Kemal, Mesude’yi kullanarak Eylül’e ulaşmaya çalışır. Sadullah ve Zehra yıldırım nikahı ile evlenecektir. Songül yeni hayatına karışmak zorundadır. Nazan, Defne’nin kendisinden yaşça büyük birisiyle samimi olduğunu görür ve çıldırır. Defne’ye ders vermek için onu yetimhaneye bırakacaktır.

Kırgın Çiçekler 67.Bölüm Galerisi

 

Kırgın Çiçekler yeni bölümleriyle her pazar Fox TV’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Fragmanları

To Top