Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kırgın Çiçekler 73.Bölümde Neler Oldu?

Kırgın Çiçekler 73.Bölümde Neler Oldu?

Kırgın Çiçekler 73.bölümüyle yayınlandı. Yeni bölümde ise Eylül’ün kurtulup kurtulmayacağı merak konusu oldu. İşte yeni bölümde yaşanan olaylar!

Serkan ve Cemre Kemal’in tuzağından kurtuluyor!


Eylül’ü bulmak isteyen Serkan ve Cemre Kemal’i takip etmişti. Ancak Kemal’in tuzağına yakalanmışlardı. Düştükleri çukurdan öncelikle Serkan kurtuldu. Cemre’yi ise bırakmadı. Yardım çağıran Serkan Cemre’nin de hayatının kurtulmasını sağladı. Cemre kurtulduktan sonra Serkan ile yakınlaşması da gözlerden kaçmadı!

Mesude intikamını alıyor!

Mesude ise kızını kurtarabilmek için ayağa kalkmıştı. Kemal, Mesude’nin ayağa kalkabildiğinden habersiz eve geldi. Mesude ise öfkeliydi. Kemal’e Eylül’e yaptıklarının bedelini ödetmek istedi ve Kemal’i bıçakladı. Kemal hastaneye kaldırılırken kızlar ise Eylül’ün yerini bilen tek kişinin de ölümle burun buruna gelmiş olması karşısında yıkıldılar. Kızlar, Kemal’in ölmemesi ve kendine gelmesi için dua etmeye başladılar.

Kızların Eylül Kabusu

Hastanede gergin bekleyiş sürerken Songül, Cemre, Kader ve Meral Eylül’ün hayatı hakkında da endişe ediyordu. Meral, Eylül’ün yaşayıp yaşamayacağını düşünürken annesinin ölümünü hatırladı. Kader ise kardeşi Umut’u kaybettiği günü hatırladı. Cemre ise Eylül’ün Kemal tarafından vurulduğuna dair bir kabus gördü. Bu sahneler dizinin en hüzünlü anlarındandı. Ancak ellerinden hiçbir şey gelmiyordu. Kemal’in uyanmasını beklemek zorundaydılar.

Kızlar Eylül’le ilgili rüya görürken Eylül’de bilincini kaybetmişti. Gördüğü rüyada kurtulmaya çalışıyor ancak Kemal’in zincirinden kurtulamıyordu.


Sonunda Kemal uyandı. Mesude, Eylül’ün yerini ondan öğrenmeye çalıştı. Kemal bir adres verdi ancak adres doğru bir adres değildi. Eylül’ün arkadaşları ve polis Kemal’in verdiği adrese gittiklerinde kimseyi bulamadılar.

Eylül Kurtulacak mı?

Eylül’ün çok fazla zamanı kalmamıştı. Açlık ve susuzluk nedeniyle ölmek üzereydi.

Yolda kalan iki adam yardım istemek için Kemal’in Eylül’ü hapsettiği evin kapısını çaldılar. Eylül baygın halde olduğu için ses çıkartamadı. Adamlar ise bir süre sonra o evden uzaklaştı. Eylül’ün son kurtuluşu da böylece yok olmuştu.

Songül ve Güney evliliği

Songül, Eylül bulunmadığı için üzgün olsa da Güney ile olan evliliğini gerçekleştirdi. Babası Sadullah, Trabzon’a yerleşmek istediği için hem Güney’den hem de arkadaşlarından uzak kalma tehlikesi altındaydı. Zehra ise Trabzon’a gitmemek ve zengin bir aileye dünür olmak için Songül’e destek verdi. Songül ve Güney evlendi ancak sorunları hala bitmemişti. Sadullah ile karşı karşıya kalan Songül babasıyla olan iplerini tamamen kopardı.

Daha sonra Güney ve Songül, Güney’in annesi Selin’in evine gitti. Ancak Selin’in tepkisi Sadullah’tan farksız değildi. Songül’e saldıran Selin, ona tokat attı. Songül yine de sakin kalmaya çalışırken Güney Songül’e destek oldu.

Defne paranın peşinde

Defne ise son bölümde annesine kalan paranın yerini öğrendi. Ancak para yerinde yoktu. Paranın annesinde olduğunu tahmin eden Defne, paraya ulaşmak için yeni bir plan yaptı. Kaçırıldığını söyleterek annesinin elindeki parayı almaya çalışacak olan Defne’nin neler yapacağını yeni bölümde izleyeceğiz.

74.Bölümde Neler Olacak?

Kırgın Çiçekler’in 74.bölüm fragmanında ise Eylül sonunda hapsedildiği yerden kurtarılıyor. Ancak hastanede yaşam mücadelesi veriyor. Kızlar Eylül’ün yaşaması ve kendine gelmesi için dua ederken Eylül hayata tutunabilecek mi? Mesude ise Eylül’ün başına gelenler nedeniyle yıkılıyor. Ve intihara teşebbüs ediyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.