Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kırgın Çiçekler 78.Bölüm Fragmanı – 3 Nisan Pazartesi

Kırgın Çiçekler 78.Bölüm Fragmanı – 3 Nisan Pazartesi

Atv’nin ilgi ve heyecanla izlenen, reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler’in 78. bölüm fragmanı yayınlandı.

Son bölümde Eylül annesini kaybetmişti, izleyiciler de ekranları başında gözyaşlarına boğulmuştu. Dizinin yeni bölümünde Serkan ile Eylül barışıyor. Yayınlanan fragmanda ise Güney’in dayak yediği görülüyor.

Annesini kaybettikten sonra Eylül kardeşleri ile birlikte eve yerleşiyor. Kızlar da Kemal’in Eylül’ü tek başınayken yakalayıp ona bir şey yapmasından endişe ediyorlar. Özellikle Feride ile Toprak bu zor zamanlarında Eylül’ü hiç yalnız bırakmıyorlar. Serkan da Eylül’ü ziyarete gidip ona aşık olduğunu söylüyor.

Öte yandan Güney ise tefeciler tarafından köşeye sıkıştırılıyor. Songül de borçlu olduklarını öğrendikten sonra yardım için Selin’e gidiyor. Tefeciler Songül ile Güney’i tehdit ediyorlar. Kemal ise Nazan’ı köşeye sıkıştırıp parasının karşılığında Metin’i istiyor.

Kırgın Çiçekler’in yeni bölümü olan 78. bölümü 3 Nisan Pazartesi 20.00’de Atv’de izleyicileriyle buluşacak!

Kırgın Çiçekler 77. Bölümde Neler Oldu?

Kırgın Çiçekler’in son bölümünde Kemal Mesude’yi çok yaralı biçimde bırakıp kaçmıştı. Evden gelen kavga seslerini duyan komşular da polisi çağırmıştı. Serkan bu durumdan haberdar olup Eylül’e haber vermişti.

Selin ise Güney’in miras payı almak adına dava açtığını öğrenince Songül’ü suçlamıştı. Olanlardan haberi olmayan Songül de bunun üzerine Güney ile kavga etmişti. Öte yandan Zehra ise bebeği aldırmaya kararlıydı. Fakat Sadullah buna engel olabilmek için Zehra’nın istediklerini kabul etmişti. Ağır yaralı olan Mesude de hastaneye kaldırılmış. Durumu gittikçe kötüleşen Mesude hayatını kaybetmiş ve Eylül annesiz kalmıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.