Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Fragmanı – 24 Nisan Pazartesi

Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Fragmanı – 24 Nisan Pazartesi

Kırgın Çiçekler dizisi yine adeta yürekleri burkan bir bölüm ile ekranlara geldi. Bu bölümün ardından herkes heyecanla Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölüm fragmanını beklemeye başladı. Kırgın Çiçekler dizisinin 81. bölüm fragmanı yayınlandı.

Dizinin yeni bölümünde polisler Güney’i neden götürüyor? Kemal Eylül’e ne yaptı? Eylül ölüyor mu? Dizinin yeni bölümünde oldukça heyecanlı gelişmeler var.

Kırgın Çiçekler yeni bölümü olan 81. bölümü ile 24 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00’de Atv ekranlarında izleyicileri ve sevenleri ile buluşacak!

Kırgın Çiçekler 80. Bölümde Neler Oldu?

Kırgın Çiçekler dizisinin bir önceki bölümünde Eylül, Büşra’yı kurtarabilmek adına Kemal ile görüşmeye razı olmuştu. Hatta kimsenin kendisine engel olmasını istemediği için de ne Serkan’a ne de kızlara haber vermemişti. Hatta Kemal, Eylül’ün bundan çok korktuğunu fark edince vazgeçmemesi için Eylül’ü Büşra’ya zarar verebileceğine dair tehdit etmişti.

Öte yandan Meral ile Serkan’ın sahne alacakları ilk gece Feride ile kızlar da ikisini dinlemek üzere gitmişlerdi. Songül gece eve döndüğünde babası Sadullah’ı yerde hareketsiz bir şekilde yatarken bulmuştu. Bunun üzerine büyük bir şok yaşayan Songül babasını bir an önce ambulans ile hastaneye kaldırmıştı. Ancak Sadullah bütün çabalara rağmen kurtarılamamıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.