Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kırgın Çiçekler 82. Bölüm Fragmanı – 1 Mayıs Pazartesi

Kırgın Çiçekler 82. Bölüm Fragmanı – 1 Mayıs Pazartesi

Kırgın Çiçekler dizisi oldukça hüzün dolu bir bölüm ile son buldu. İzleyen herkes gözyaşlarını tutamadı. Dizinin son yayınlanan bölümünde Eylül hayatını kaybetti. Haberi alan arkadaşları ve Feride adeta şok geçirip gözyaşlarına boğuldular. Acaba bundan sonra Feride, Eylül’ün arkadaşları ve kardeşi Büşra Eylül’ün yokluğuna nasıl dayanacak? Özellikle Büşra’nın ablasının ölümünü kabullenemeyişi herkesin içini parçalamıştı.

Şimdi herkes büyük bir heyecan ile Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölümü olan 82. bölümünü bekliyor.

Kırgın Çiçekler dizisinin 82. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölümü olan 82. bölümü ile 1 Mayıs Pazartesi akşamı Atv ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.

Kırgın Çiçekler 81. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin son bölümünde Kemal Büşra’yı serbest bırakmış ancak Kader ve Eylül’ü rehin almıştı. Herkes de merakla Kader ile Eylül’ü arıyordu. Polisler Büşra’yı bulduklarında gerçek de meydana çıkmıştı. Eylül de Kemal’in yaptıklarına daha fazla dayanamayıp kendini uçurumdan aşağıya atmıştı. Sonrasında Eylül hastanede kurtulamamış ve hayatını kaybetmişti.

Öte yandan Sadullah öldükten sonra da Zehra, Songül ile Güney’e çok fazla yüklenmiş ve evle ilgili tüm masrafları onların karşılamasını istemişti. Oysa Songül’ün de Güney’in de hiç parası yoktu.

Ayrıca polisler hırsızlık suçlaması ile Güney’i karakola götürmüşlerdi. Suçlamayı da Güney’in annesi yapmıştı. Güney’in evi soyduğunu düşünüyordu. Ancak karakolda gerçek ortaya çıktı. Evi hizmetçinin nişanlısı soymuştu. Fakat Güney, annesi ondan şüphelendiği için onu bir defa daha silmişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.