Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kırgın Çiçekler 84. Bölüm Fragmanı – 15 Mayıs Pazartesi

Kırgın Çiçekler 84. Bölüm Fragmanı – 15 Mayıs Pazartesi

Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölümünde Kemal, Eylül’ün karşısına çıkıyor ve ona kendisinden kurtuluşun olmadığını söylüyor. İkisi arasında büyük bir boğuşma yaşanıyor. Kemal oradan kaçmak isterken polisler onu görüyor.

Öte yandan Meral’in hayatının tamamen değişme gibi bir ihtimali var. Çünkü hiç tanımadığı ve çok zengin olan bir dedesi olduğunu öğreniyor. Acaba Meral’in gerçek dedesi gerçekten de o adam mı? Meral bundan sonra bambaşka bir hayat mı yaşayacak? Kırgın Çiçekler 84. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kırgın Çiçekler dizisi 84. bölümü ile 15 Mayıs Pazartesi akşamı Atv ekranlarında olacak!

Kırgın Çiçekler 83. Bölümde Neler Oldu?

Kırgın Çiçekler dizisinin son yayınlanan bölümünde Kemal, kızları bir yere kilitlemiş ve içeriye de gaz vermişti. Kızlar, odada çok zor durumdaydılar ve dayanma güçleri giderek azalıyordu. Kızlar, kurtulmak için Nazan’ı bekliyordu. Kızların Kemal’i öldürdüğünü düşünen Nazan ise kaçıyordu. Aynı zamanda Kemal, Metin’i kaçırabilmek için Toprak ile Feride’nin evlerinin önünde adeta nöbet tutuyordu. Eylül ise Büşra’yı görmek istediğinde Kemal ile karşılaşmıştı. Bu Eylül’ün hayatı ve hayatta kalması için hiç de iyi olmayacaktı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.